Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda92

Pisanie - źle mnie odebrał?

Polecane posty

Pisałam z nawet fajnym chłopakiem i napisałam mu, że nie byłam pewna, czy do niego napisać, bo tylko na jednym zdjęciu sympatycznie się uśmiecha i pozostałe mnie nie zachęciły. Napisałam to po tym, gdy dużo żartowaliśmy i było to w pozytywnym kontekście. Miło zaskoczona byłam, że jednak jest wesoły. Po prostu na pozostałych zdjęciach był smutny, a ja nie lubię wiecznie smutnych ludzi, więc do nich zazwyczaj nie piszę. Nic mi już nie odpisał. Potem wysłałam jeszcze piosenkę (bo mi wcześniej też wysłał) i ciągle cisza (pisaliśmy nonstop).

Napisać mu, że nie miałam nic złego na myśli, czy olać i poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac jest on bardziej smutny niz wesoly jesli tak zareagowal na twoje slowa. Mozesz mu napisac, ze jesli go czyms urazilas to przepraszasz i bys sie ucieszyla gdyby sie znowu odezwal. Jesli nadal bedzie cisza z jego strony,  to wiecej nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn Ty rozpoczęłas znajomość, wykonalas pierwszy krok? Czy juz wczesniej pisał pierwszy do Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam pierwsza, ale potem on dużo pisał i mnie komplementował. Chyba nawet powiedziałabym, że to pierwszy facet, który tak dużo pisał. Nawet przepraszał, jak wyszedł z domu bez telefonu przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł poznac inna. Nic nie zrobisz, jak nie odpisuje to miej honor i nie dopraszaj sie o kontakt. Olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisałam z nawet fajnym chłopakiem i napisałam mu, że nie byłam pewna, czy do niego napisać, bo tylko na jednym zdjęciu sympatycznie się uśmiecha i pozostałe mnie nie zachęciły. Napisałam to po tym, gdy dużo żartowaliśmy i było to w pozytywnym kontekście. Miło zaskoczona byłam, że jednak jest wesoły. Po prostu na pozostałych zdjęciach był smutny, a ja nie lubię wiecznie smutnych ludzi, więc do nich zazwyczaj nie piszę. Nic mi już nie odpisał. Potem wysłałam jeszcze piosenkę (bo mi wcześniej też wysłał) i ciągle cisza (pisaliśmy nonstop).

Napisać mu, że nie miałam nic złego na myśli, czy olać i poczekać?

Mężczyźni są prości w rozumowaniu. Kiedyś pisałam takiemu jednemu który chciał się zaangażować ale nie znał mojej sytuacji. Więc pisałam mu co obecnie dzieje się w moim życiu żeby zrozumiał że miodu nie ma. Ale On potraktował to jak rozmowę z przyjacielem. A mi chodziło o coś zupełnie innego.

Nigdy nie zapytał po co mu to wszystko opowiadam. Przestałam pisać.

Zawsze uważałam że należy dać człowiekowi prawo wyboru. A nie stawiać go przed faktem. Dziś wiem że mnie nie rozumiał i nie chciał zadać sobie odrobiny trudu by to zmienić. Więc to moje pisanie mijało się z celem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×