Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaSowa

Dramy polskich jutuberek

Polecane posty

W glamszopie pojawiły się pomadki w opakowaniach łudząco podobnych do tych z MAC , słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno u viva-a-viva jest jakaś drama, ale ja nie subskrybuję jej kanału ani  Instagrama. Wiem tylko że na live u Donci wczoraj ludzie pisali, że ona publikowała na swoim Instagramie zdjęcia,  które nie były przez nią zrobione i nie oznaczała że to nie jest zdjęcie jej autorstwa.  Dziewczyny, które były autorkami tych zdjęć zaczęły do niej pisać i upominać się o to w komentarzach. Chyba coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podobno u viva-a-viva jest jakaś drama, ale ja nie subskrybuję jej kanału ani  Instagrama. Wiem tylko że na live u Donci wczoraj ludzie pisali, że ona publikowała na swoim Instagramie zdjęcia,  które nie były przez nią zrobione i nie oznaczała że to nie jest zdjęcie jej autorstwa.  Dziewczyny, które były autorkami tych zdjęć zaczęły do niej pisać i upominać się o to w komentarzach. Chyba coś takiego. 

Tak i wykryto, ze to nie pierwszy raz. Ma zdjecia paznokci w kampani na ig a one nie sa jej. W filmiku w ktorym mowi o swojej metamorfozie i utracie wagi na miniaturze ma zdjecie dziewczyny z internetu. Na jej ig jest pelno nie jej fotek. Tlumaczy sie, ze niby tam dodaje #inspiration ale tak naprawde dodala dopiero po tym jak ludzie po niej jechali, ale tez nie do wszystkich skradzionych zdjec i tlumaczy sie, ze niby zawsze ten # dodaje. Co jest smieszne bo ma zdjecie z podpisem “ja” z kubkiem i stopami a ono tez jest ukradzione. Nawet odpisywala komus pod nie swoim zdjeciem reki (oczywiscie nie podpisanym #inspiration) gdzie kupione sa piersionki z tego foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaka ściema. Tłumaczenie deeebilne w choooj. 😂😂😂😂
Normalnie właściciele kont przy repostach wyraźnie pod zdjęciem piszą nazwę konta właściciela zdjęcia, nawet na zdjęciu oznaczają. Tak robią konta repostujące. 

Ona ustawila IG na prywatne i dodala te “#inspiration” do ostatni has fot, a teraz udaje ze nie wie o co ta cala afera 😂 Tylko ludzie maja screeny z jej postami I tam nie ma #inspiration I tak jak wapominalam w starszych pistachio odpowiada ludzia i udaje, ze to jej wlasne. Komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

So Beauty Sarunia i Fit&Fasjion Estera. W ostatnim Wilmington is 28minuty wszystko na Sarunie. O zdradach, puszczaniu sie, klamaniu na youtube, jak smiala sie z Karoli Stylizacje dziecka itd. Polecam posluchac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wcale nie nołnejmy. Od paru lat nagrywają vlogi o perfumach. Obie znają się na rzeczy ale chyba różnią się poziomem wrażliwości na krytykę. W Pozzziomce się nabuzowało z błahego powodu.

Ona juz drugi raz skoczyla na Fragranze. Kiedys Poziomka wytypowala Fr do jakiegos tagu, a Fr podala jej nick w filmie 'Poziomka', a nie 'Poziomka cos tam cos tam'. Obraza majestatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×