Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sabinex

Długi

Polecane posty

Mam problem, mąż pobrał na mnie 3 pożyczki, obiecywał że od razu w tym samym miesiącu będzie placic, że nie mam się czym martwić itp, ja głupia naiwna, zakochana, wierzyłam i się zgodziłam, 2 przez internet, a jedną pani przyszła do nas i widziała, że ja nie mam pojęcia o co chodzi i że to on bierze ja tylko podpisuje, miało już dużo czasu od tego, przychodzą listy że spara do sądów i takie tam i teraz zaczyna się problem, bo co nie ma więcej pieniądzu to mąż zawsze ma jakiś powód żeby nie zapłacić, tu samochód tu coś innego, kłócimy się ciągle o to, mam wiadomości na telefonie jak mówi że on będzie płacić kiedy będzie chciał, że jestem głupia, nienormalna, że robię problem z niczego, przyznaje się tam że to on je brał, chce się z nim rozwieść, bo źle mnie traktuje i teraz pytanie czy w sądzie idzie udowodnić jakoś że to on brał żeby przeszedł ten dług na niego, albo żeby był zobowiązany do płacenia, ktoś był w takiej sytuacji? Proszę tylko o normalne komentarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakra, słaba sytuacja, ale jesteście małżeństwem i to nie będzie takie łatwe... zależy od kwoty na jaką wzięte są te długi. może skontaktuj się z jakąś firmą windykacyjną jak Kruk i zaproponują Ci jakieś rozwiązanie, zapewne dług czy tak czy inaczej trzeba będzie spłacić,ale przynajmniej rozłożą Ci je na raty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z daggą_, dogadaj się z kimś jak Kruk, bo oni są w stanie pomóc człowiekowi wyjść z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×