Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

folami83

Ból brzucha i pleców 15 tydz ciąży

Polecane posty

Cześć. Pytanie dotyczy ciąży w 15 tygodniu. To pierwsza ciąża. W jej początkach jajniki dość mocno bolały . Potem miałam przerwę i bóle w miarę minęły. Jednak w poniedziałek rozbolało mnie w prawym boku w okolicach jajnika. Potem ból przeszedł na inne partie brzucha , czasem zakłuje w macicy, boli przy poruszaniu też i bolą mnie plecy w dole. Krwawień, plamień nie mam i nie miałam bo ciąża przebiegała puki co normalnie. Martwią mnie te bóle . Niby bóle są normalne bo wszystko się rozciąga ,ale nie wiem na ile to norma , na ile patologia. Wydaje mi się też, że jest więcej wydzieliny tam ze środka. Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Potem ból przeszedł na inne partie brzucha , czasem zakłuje w macicy, boli przy poruszaniu też i bolą mnie plecy w dole.

Jeśli brzuch nie twardnieje to wszystko "w normie" raczej. Uważaj na twardnienie brzucha i plamienia/krwawienia. Jeśli masz ochotę, to polecam jakąś delikatną jogę dla ciężarnych, dobrze robi na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli brzuch nie twardnieje to wszystko "w normie" raczej. Uważaj na twardnienie brzucha i plamienia/krwawienia. Jeśli masz ochotę, to polecam jakąś delikatną jogę dla ciężarnych, dobrze robi na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Jeśli brzuch nie twardnieje to wszystko "w normie" raczej. Uważaj na twardnienie brzucha i plamienia/krwawienia. Jeśli masz ochotę, to polecam jakąś delikatną jogę dla ciężarnych, dobrze robi na kręgosłup

Raczej nie mam twardnienia bądź nie wiem, że to. Wraz z tymi bólami zmieniła mi się też wydzielina , jest jej więcej i bardziej wodnista (nie ma brzydkiego zapachu itp....i mam nadzieję , że to nie wody płodowe)...no ale może wszystko się zmienia naturalnie czym dalej i nie ma co panikować. Dobrze , że mam wizytę za tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×