Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny, rozszerzacie już dietę? Jak tak to od czego zaczynacie? I kiedy zaczelyscie a jak nie to kiedy planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gosciowka napisał:

Hej dziewczyny, rozszerzacie już dietę? Jak tak to od czego zaczynacie? I kiedy zaczelyscie a jak nie to kiedy planujecie?

Czekam do ukończenia 6 miesiąca i wtedy mam plan zacząć od jakiejś marchewki, ziemniaka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Janka franka napisał:

Czekam do ukończenia 6 miesiąca i wtedy mam plan zacząć od jakiejś marchewki, ziemniaka itp

Karmisz piersią czy mm? Bo czytalam ostatnio ze jak piersią to lepiej poczekać do 6 miesiąca a jak mm to żeby zaczac już od 4 i się zastanawiam czy nie wypośrodkować i zacząć od 5. Też planuje właśnie od marchewki i ziemniaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje od 4,5. Plaby - planami, a zobacze jak syn bedzie reagował. Nie chodzi mi nawet o reakcje po zjedzeniu, tylko podczas jedzenia. Teraz ma 14 tygodni i jak probuje mu podać wodę albo rumianek, nie chce, tylko wypycha jezykiem. Przez to noe mam jakiś wielkich nadziei ze szybko zaakceptuje papki. Zaczne: brokuł, ziemniak, pietruszka, batat, marchewka, reszta warzyw, które przyjdą mi do głowy, dopiero później owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym podajesz wodę? U mnie z butelki jest lipa mało pije większość wypluwa. Zamówiłam kubek nie kapek i jak tylko Dodzie będę dawać jej wodę żeby się przyzwyczajała a później będę myśleć o jedzeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalam początkowo butelka do nauki picia z MAM, ale jakoś nie szlo. Niby ssał i fajnie mu to szlo a potem sie zorientowałam, że wszystko mu wylatywało z buzi. Tak za tydzień znowu sprobuje ta butelka. Na razie podaję mu w zwykłej butelce tylko z smoczkiem 0. No i jest ok tylko ze najwidoczniej bardzo mu smak przeszkadza, zaczyna pic chętnie. Po czym pociągnie mleko i widać bo grymasie na jego buźce ze nie dla niego takie luksusy 😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karmię mm ale mam wcześniaka i lekarz kazała jednak zaczekać do skończenia 6 miesiąca. Moja wody nie lubi ale może kupię jej ten niekapek i będziemy próbować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×