Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

T8T

Powody

Polecane posty

Hej dziewczyny jak to jest, że jak napisze do was przystojny nieznajomy to praktycznie nigdy nie odpiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny jak to jest, że jak napisze do was przystojny nieznajomy to praktycznie nigdy nie odpiszecie?

Skąd wiadomo ze przystojny jak nieznajomy? 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny jak to jest, że jak napisze do was przystojny nieznajomy to praktycznie nigdy nie odpiszecie?

Przeważnie nie odpisuje bo Wam nie ufam że nie lecicie na kilka frontów.  Wolę nawet nie zaczynać tematu bo przeważnie jesteście puści.  Nie każdy ale większość. A czemu , ktoś Ci nie odp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeważnie nie odpisuje bo Wam nie ufam że nie lecicie na kilka frontów.  Wolę nawet nie zaczynać tematu bo przeważnie jesteście puści.  Nie każdy ale większość. A czemu , ktoś Ci nie odp ?

Anastazja 88 Dzięki za odpowiedź 🙂 Włąśnie nie wiem dlaczego nie odpisała znamy się tylko z widzenia, a że widze ją raz na ruski rok to, poprostu napisałem do niej na fb. Ja ogólnie (nie chwaląc sie) kiedyś miałem ten problem, że na 10 poznanych dziewczyn 9 na mnie leciało, jak chodziłem do liceum to czasami nawet sie czułem osaczony, a jak już mi się jakaś podobała to zawsze mnie olewała i teraz włąsnie z perspektywy czasu żałuje, że nie lecialem na kilka frontów tylko skupiałem się na jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja 88 Dzięki za odpowiedź 🙂 Włąśnie nie wiem dlaczego nie odpisała znamy się tylko z widzenia, a że widze ją raz na ruski rok to, poprostu napisałem do niej na fb. Ja ogólnie (nie chwaląc sie) kiedyś miałem ten problem, że na 10 poznanych dziewczyn 9 na mnie leciało, jak chodziłem do liceum to czasami nawet sie czułem osaczony, a jak już mi się jakaś podobała to zawsze mnie olewała i teraz włąsnie z perspektywy czasu żałuje, że nie lecialem na kilka frontów tylko skupiałem się na jednej.

A to Ci współczuję.  Bo tak jak powiedziałam nie każdy taki jest. I człowieka nie ocenia się po wyglądzie. W życiu realnym to z przystojnymi chłopakami nie raz przegadam i przyjemnie się rozmawia na żywo.  Co innego w sieci ... Diamentralna różnica.  Nie ma o czym gadać , takie pustostany że szkoda mego cennego czasu.  Wiesz być ładnym to ma plusy i minusy.  Zazwyczaj człowieka oceniaja ludzie z góry - że musi być narcystyczny.  A nie zwracają na to uwagi że każdy człowiek ma w sobie coś z narcyzmu - czy brzydki czy ładny . Bez różnicy.  Pozory mylą.  Ja się nie zamykam na rozmowę jak jest o czym ! Bo jak rozmowa się nie klei to nie ma o czym dyskutować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×