Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalka128

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Dzisiaj rano (6.05.) Zrobiłam test ciążowy. Minęło 8 dni od współżycia,wtedy miałam tez dni płodne.Na teście pojawił się cień drugiej kreski. Czy mogę być we wczesnej ciąży? Co o tym myślicie?:classic_mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

test w dzień spodziewanej miesiączki, a skąd pewność że to były dni płodne? jakoś to sprawdzasz czy tylko wyliczasz? ja używam testera owulacyjnego co ze śliny pokazuje co i jak, dodatkowo aplikacja w telefonie przypomina o płodności 

Też mam aplikację. Ale ja poprostu to odczuwam i co miesiąc wiem dokładnie kiedy mam dni płodne. Zrobię test za kilka dni bo to chyba za wcześnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie objawia się wczesna ciąża :) zrób test 14 dni od współżycia będziesz mieć pewność :) gratulacje dużo zdrówka :*! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak właśnie objawia się wczesna ciąża 🙂 zrób test 14 dni od współżycia będziesz mieć pewność 🙂 gratulacje dużo zdrówka :*! 

 Jestem aktualnie 9 dni od współżycia.  Od dzisiaj straszny ból pleców,ból jajników,bardzo bolą mnie brodawki,są ciemniejsze niż zwykle i widoczne żyły,od dzisiaj też podwyższona temperatura.  Zrobię test za 5 dni tak jak Pani mówi! Zobaczymy czy cos pokaze.Dziękuję bardzo! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Jestem aktualnie 9 dni od współżycia.  Od dzisiaj straszny ból pleców,ból jajników,bardzo bolą mnie brodawki,są ciemniejsze niż zwykle i widoczne żyły,od dzisiaj też podwyższona temperatura.  Zrobię test za 5 dni tak jak Pani mówi! Zobaczymy czy cos pokaze.Dziękuję bardzo! ❤

nie jesteśw ciąży i sobie wkręcasz, a wiesz czemu? Bo objawy ciążowe , są skutkiem wydzielanie  hormonu przez zarodek, jest on wyczuwalny we krwi jakieś 8dni po zapłodnieniu, jego stężenie jednak nie jest jeszcze tak duże by powodować jakieś wyczuwalne zmiany. Test z krwi wykonuje się w okolicach 9-10dnia od stosunku i dopiero wówczas taki test daje wynik pozytywny.   Biorąc pod uwagę że samo zapłodnienie, to kilka do kilkunastu godzin od stosunku, to test z bladą kreską w ósmym dniu, jest testem ujemnym...

Test w miejscu kreski  jest nasączony jakąś substancją, która się zabarwia na jakiś kolor, pod wpływem hormonu hcg. Tak samo jak z plamami, czasem na mokro widać, a na sucho nie. z resztą jak się przyjżysz testowi uważnie, to nawet na niektórych suchych widać tą kreskę która ma się zabarwić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny. Dzisiaj rano (6.05.) Zrobiłam test ciążowy. Minęło 8 dni od współżycia,wtedy miałam tez dni płodne.Na teście pojawił się cień drugiej kreski. Czy mogę być we wczesnej ciąży? Co o tym myślicie?:classic_mellow:

Nie zaleca się robienia testów przed dniem spodziewanej miesiączki. Pozytywny test może dawać też ciąża biochemiczna. Wiele kobiet robi test przed miesiączką, test wychodzi pozytywny, a w dniu miesiączki ją dostają lub z niewielkim opóźnieniem i są przerażone, że poroniły, a tak naprawdę to była tylko ciąża biochemiczna. Zrób test z rana w dniu spodziewanej miesiączki i jeśli wyjdzie pozytywny to znaczy, że jesteś w ciąży. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×