-
Zawartość
980 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
275 ExcellentOstatnio na profilu byli
4649 wyświetleń profilu
-
Rodzę w zimie - wszystko, co powinnam wiedzieć
.Gość odpisał Ziomeczka91 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Spacerowke mozesz rozlozyc na plasko i dziecko wiecej widzi. Spacerowka jest bardziej przewiewna i dziecko nie "dusi sie w gobdoli" Nasza spacerowka miala siatke z tylu.. dziecko polozone na brzuszu w wozku,unosilo glowe zeby zobaczyc co sie dzieje ,dodatkowo cwiczac.. przy czym w domu polozone na brzuchu darlo sie w nieboglosy. Nasza spacerowke mozna bylo ustawiac przodem i tylem do kierunku jazdy. W zaleznosci skad swiecilo slonce. Dziecko urodzone w grudniu w lecie bedzie mialo6mc.. to nie jest maly noworodek ktory przesypia wiekszosc dnia.Dziecko chce obserwowac i poznawac swiat,a spacery moga byc do tego fajna okazja.. pod warunkiem ze dziecko bedzie moglo widziec to co w okol. -
Czy to może być ciaza?
.Gość odpisał Tajemnicza20030 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Mi test pozytywny wyszedl dopiero 5dnia po spodziewanym.. Jednak nie beda zadnych objawow ciazy przed pozytywnym testem. -
Rodzę w zimie - wszystko, co powinnam wiedzieć
.Gość odpisał Ziomeczka91 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Nie trzeba duzej gondoli. Wrecz preciwnie. Dziecko zacznie siadac na lato.. mozna go wlozyc w spacwrowke polezaco.. bedzie wiecej widziec. Duze gondole na zimie dla dziecka polrocznego,bo lepiej chroni przed wiatrem,sniegiem,zimnem.. a dziecko urodzone w grudniu bedzie malutkie,gdy bedzie jeszcze zimno. Ja mam dziecko ze stycznia.. u nas bardzo sprawdzil sie spiworek.. taki bawelniany.. zamiast kolderki.. Dziecko spalo w samych bodach,zamek w spiworku ulatwial nocne przebieranie. Zamiast standardowych pajacykow,wolalam spodenki.. nieznosilam ciaglego zapinania i odpinania napow.. -
kąpiel wspólna u ukrainców
.Gość odpisał marcinj76 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
A bo to.. Kodeks karny„Art. 191a. § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. -
kąpiel wspólna u ukrainców
.Gość odpisał marcinj76 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Mnie dziwi skad Ty wiesz co Twoi goscie maja obrosniete a co nie? Daj ludziom zyc ,skoro im to pasuje to nie powinno Cie to obchodzic -
czy wy tez kupujecie tylko makowe buty dla dzieci ? ?
.Gość odpisał na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
temat stary ale ...moze ktos jeszcze odczyta. Na allegro mozna znalec buciki nowe ze znakiem zdrowej stopy za polowe ceny,albo nawet mniej. 40 zl kosztuja buciki ren-but ze znakiem Zdrowej Stopy. Takie zwykle pantofelki po domu,ale na letnie spacery tez sie nadaja. Dla syna kupilam zimowe kozaki Bartek za 130zl,a cena pierwotna 240. Dla corki trewiki Bartek za 82 zl,a cena pierwotna 199 zl. Bartki dla syna polbuty kosztowaly 49 zl, nie maja co prawda znaku zdrowej stopy ale wkladke profilowana. Trzeba tylko chciec znalezc. -
Termin Luty 2021! Czy ktoś już wie?
.Gość odpisał Ola0985 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
ja nie wiem czy ktoras mama tydzien po porozie odwazylaby sie zjesc bigos.. Pierwsze wyproznienia nie naleza do najcudowniejszych wspomnien.. Na sama mysl mam dreszcze. A co do kolek. Owszem kolki,a w zasadzie bol brzuszka moze byc spowodowany tym co je mama. Doroslego z nadwrazliwoscia nalaktoze tez boli brzuch. Wiec jak najbardziej jest cos takiego jak dieta karmiacej matki. Przy corce moglam jesc wszystko,lacznie z oslawionym bigosen. Syn mial skaze bialkowa na tyle mocna ze przenikalo to do mojego mleka. Dopiero przejsci ma mm dla alergikow zazegnalo klopot. Warto zwracac uwage na to jak dziecko reaguje. Do torby do szpitala obowiazkowo zapakujcie bephantem,to masc na popekane sutki i smarukcie juz od pierwszego karminia,bo te dwa dni w szpitalu bez moga spowodowac kosmiczny bol :x Czytam Was bo szukam kolezanki z bliziaczego watku,sprzed kilku lat. Ma termin na luty,a nie odzywa sie od wrzesnia. Troche sie martwimy. Kasiu mamo Marcelka jezeli tu jestes i czytasz to odezwij sie do nas. Powodzenia Wam zycze i lekkiego rozwiazania.
