Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xxxxxx

Nieśmiałość i zaniżona samoocena

Polecane posty

Witam wszystkich i z góry dziękuje za pomoc. Jestem w związku z kobietą, która jest nieśmiała, ma zaniżoną samoocenę, nie akceptuje swojego wyglądu, nie wierzy, że może się komuś podobać, że ktoś może się w niej zakochać i chcieć zbudować z nią związek. Wielokrotnie podkreśla, że mi ufa, ale z drugiej strony jej organizm tak jakby nie pozwala jej uwierzyć w to, że naprawdę mi się podoba i że chce z nią być. Zdarzają jej się również sny o tym, że ją zdradzam czy flirtuje z innymi kobietami. Oczywiście nigdy nic takiego nie miało miejsca w rzeczywistości i ona doskonale o tym wie. Nigdy nie dawałem jej powodów do zazdrości. Kiedy patrzy w lustro, to ciagle powtarza, że jest brzydka, podczas kiedy ja uważam ją za atrakcyjną kobietę. Myśle że jej problemy są spowodowane trudnym dzieciństwem, złymi relacjami z rodzicami, brakiem znajomych i przyjaciół, a później dosyć poważnym zawodem miłosnym i wykorzystaniem przez poprzedniego partnera. Kocham moją kobietę i chce jej z tym pomóc, a także pragnę, żeby w końcu uwierzyła, że chce zbudować z nią solidny związek, a w przyszłości mam nadzieje również założyć rodzine. Nie wiem tylko co mam zrobić, dlatego pisze o tym tutaj z nadzieją, że może ktoś podpowie mi, jak mógłbym rozwiązać ten problem. Oczywiście pomoc specjalisty nie wchodzi w grę, bo chociaż uważam że to dobre rozwiązanie, to jednak moja partnerka nie chce o tym słyszeć. Będę wdzięczy za każda odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×