Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
magdalena992

Czy są tutaj jakieś kobietki które przed ciążą przytyly a w trakcie zaczęły o siebie dbać i schudly?

Polecane posty

Pytam ponieważ zaczyna mi się 28 tydzień ciąży a moja waga wynosi 62,5 kg gdy ważyłam się 2,5 miesiąca temu ważyłam 63 kg. Poczatkowa moja waga wynosiła 66 kg a wszystko przy wzroście 160 cm. Oczywiście wagę którą miałam na początku ciąży to była waga przez zaniedbanie, dużo jadłam słodyczy i dostarczał swojemu organizmowi niepotrzebnych kalorii. Ogólnie przeważnie ważyłam 50 kg a do 66 kg doszłam w kilka miesięcy co mnie przeraziło bo nigdy tak źle nie wyglądałam dlatego zaczęłam zdrowe odżywianie i jazdę na rowerku stacjonarnym. Oczywiście wczesniej również prowadziłam aktywny tryb życia. Brzuszek w ciąży rośnie badania wyszły wszystkie prawidłowe. Ale oczywiście na twarzy nogach i na rękach bardzo wyszczuplalam. I moje pytanie czy któraś z was też zaczęła dbać o siebie w czasie ciąży i też schudła a nie przytyła ? I wszystko przebiegało prawidłowo ?

Oczywiście dodam że jedyne co zrobiłam to zrezygnowałam z jedzenia słodyczy a tak odżywiam się normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeśli dbasz o siebie, zdrowo i regularnie soe odżywiasz to co potrzeba nadrobisz. Jeszcze niedawno sama tutaj tematy zakładałam wagowe bo martwiłam się o małego, nic nie tyłam, brzucha nie było widać 😂😂😂

Mi właściwie dopiero w 8miesiącu waga ruszyła i wyskoczyło takie zgrabne pół piłeczki gdzie było już ewidentnie widać ciąże. Na koniec ciąży brzuszek wystawał już meeega. 
W dzień porodu ważyłam 7kg więcej niż przed ciążą, ale zleciały mi kilogramy z reszty ciała, pupy, ramion, nawet twarzy... tak jakby wszystko w brzuch szło... Getry ciążowe trzymały się tylko na brzuchu, reszta wisiała jak dresy a mały urodził się tydzień przed terminem i ważył ponad 4kilo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×