Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, mam dylemat. Napisał do mnie chłopak (nie znalismy sie wczesniej) i  zaczelismy pisac na fb, piszemy tak juz od lutego i okazalo się ze ten chlopak mieszka w moim mieście 10-15 min od mojego domu, mimo to nigdy jeszcze nie zaproponowal spotkania nawet nie zasugerowal, dlatego zastanwiam się czy on wgl kiedykolwiek bedzie chcial sie zobaczyc na zywo, bo jesli nie to dla mnie ta znajomosc przez fb nie ma sensu (nie mowie ze od razu mamy byc para no ale skoro piszemy juz 3 miesiace i mieszkamy blisko siebie to nwm po co mamy miec kontakt tylko na fb). Ogólnie pisze nam się spoko, mamy dużo tematów, zgadzamy sie w wielu sprawach, codziennie piszemy odkad  sie "znamy" ale on nie proponuje zeby sie zobaczyc a wiem ze normalnie wychodzi i ma czas bo widuje sie ze znajomymi. Nwm czy czekac az cos zaproponuje czy to olac albo samemu zaproponowac spoykanie (ta opcje raczej odrzucam bo nie lubie sie narzucac). Nie wydaje mi sie zeby chcial mnie splawic bo pisze do mnie  dlugie wiadomosci (nie na odwal sie) i sam szuka jakichs tematow takze nie jest to w tylu"no spoko ok", nie ma tez tak zeby nie odpisywal dzien dwa trzy, czasem sie zdarzy ze dluzej nie odpisze ale wtedy zawsze pisze cos w stylu sorki ze nie odpisalem bylem z kolegami itp a ja rozumiem ze tez nie kazdy ma czas odpisywac od razu. Myslalam ze moze nie szuka dziewczyny ale to po co pisal, moze przez ta epidemie nie chce sie spotkac ale no nie wydaje mi sie. Co o tym myslicie czekac, samemu zapytac czy dac sobie spokoj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys napisalam tak tylko ze ide na rower a on napisal mi wiad ze poszedlby gdyby nie byl umowiony wiec to raczej nic nie da, moim zdaniem jesli nie chce no to trudno desperatka nie jestem ale dziwi mnie ze mimo to caly czas pisze xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczekać na jego ruch. Jeżeli jest Tobą zainteresowany "w takim sensie" to prędzej czy później to zrobi.

Może nie chce się spotykać z nikim nowym ze względu na Pandemię i trzyma się  swoich znajomych na razie, bo tak naprawdę, to nie miałby Cię nawet gdzie zaprosić.

Mam też pewne podejrzenie.

Spotyka się z kimś, możliwe, że coś się nie układa albo tamtą już się znudził. Czeka na odpowiedni moment aby to zakończyć, dlatego utrzymuje z Tobą kontakt. Albo chce ciągnąć na dwa fronty.

Nic sama nie proponuj, gdyby chciał już dawno by to zrobił, czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Olimpia napisał:

Radzę poczekać na jego ruch. Jeżeli jest Tobą zainteresowany "w takim sensie" to prędzej czy później to zrobi.

Może nie chce się spotykać z nikim nowym ze względu na Pandemię i trzyma się  swoich znajomych na razie, bo tak naprawdę, to nie miałby Cię nawet gdzie zaprosić.

Mam też pewne podejrzenie.

Spotyka się z kimś, możliwe, że coś się nie układa albo tamtą już się znudził. Czeka na odpowiedni moment aby to zakończyć, dlatego utrzymuje z Tobą kontakt. Albo chce ciągnąć na dwa fronty.

Nic sama nie proponuj, gdyby chciał już dawno by to zrobił, czekaj!

Tez tak teraz myśle ze lepiej poczekać bo potem nie będzie się starał a gdyby mu zależało to by zaproponował raczej sam trudno poczekam jeśli ludzie zaczną już żyć normalnie i wychodzić a on mnie nie zaprosi w dalszym ciągu to dam sobie spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×