Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionapsychicznie

Chłopak- problem??

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam taki problem chociaż nie wiem do końca czy to problem. Moja rodzina spytała się mnie dlaczego mój chłopak usunął ich ze znajomych na Fb? On powiedział, że to było kilka miesięcy temu jak się pokłóciliśmy, ale wiem, że wymyśla bo jeszcze miesiąc temu byli w jego znajonych. 

Wiem, że to może się wydawać dziecinne, ale jakoś tak mi dziwnie. Mamy po 26 lat i jesteśmy razem ponad rok. 

Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 26 lat i takie problemy.....szkoda słów serio. Troszkę powagi w tym wieku. Również rodzinie nic to tego co co robi twój chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sol12 napisał:

Masz 26 lat i takie problemy.....szkoda słów serio. Troszkę powagi w tym wieku. Również rodzinie nic to tego co co robi twój chłopak

No niby tak, ale przychodzi do mnie na noc (mieszkam z rodziną), kiedy nie miał pieniędzy moja rodzina pomagała a on po prostu usunął ich ze znajomych i nie rozumiem o co chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sol12 napisał:

Masz 26 lat i takie problemy.....szkoda słów serio. Troszkę powagi w tym wieku. Również rodzinie nic to tego co co robi twój chłopak

Z jednej strony rozumiem problem.  Na FB ( zawieszonym już teraz ) moi byli mają rodzinę cała moja , ja ich.  Także mnie osobiście nawet ciotki by się spytały , brat czy ktokolwiek czemu usunął ktoś ich z fejsa. W szczególności w związku.  

Do Ciebie Autorko:

Może był faktycznie zły na Ciebie i na złość chciał zrobić - pokasowal wszystko.  Dużo ludzi ma takie zagrywki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tylko z tego powodu jesteś 'zagubiona psychicznie " - Nick że z FB usunął ? Czy macie jakieś problemy inne ? 

Usunął na pewno w złości i po złości.  Nic nie zrobisz bo niektórzy ludzie jak się 10 x obraża to 10 x usuną i poblokuja.  Jak 10 x pogodzą to i 10 x wszystkich polubią i dodadzą.  

Dziwne to jest dla mnie ale co zrobisz.  Dla mnie to jest co najmniej śmieszne. Tym bardziej że z każdym idzie wyjaśnić sprawę w ostateczności - blok.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, arto8999 napisał:

Podpisuję się. To jakiś prosty cham polaczek, nawet po opisie widzę.

A Twoja rodzina niech nie pożycza pieniędzy chłoptasiom, którzy zapałętali się na rok - dwa - trzy. Z całym szacunkiem, ale dla rodziny Twojej to obcy człowiek.

Moja rodzina nie pożyczyła mu pieniędzy tylko je dała bo przez koronawirusa miał problem z pracą i nie miał kasy na jedzenie a sam się utrzymuje. No i moja rodzina od początku traktuje go jak członka rodziny i dlatego zrobiło im się trochę przykro i mi zresztą też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anastazja 88 napisał:

A to tylko z tego powodu jesteś 'zagubiona psychicznie " - Nick że z FB usunął ? Czy macie jakieś problemy inne ? 

Usunął na pewno w złości i po złości.  Nic nie zrobisz bo niektórzy ludzie jak się 10 x obraża to 10 x usuną i poblokuja.  Jak 10 x pogodzą to i 10 x wszystkich polubią i dodadzą.  

Dziwne to jest dla mnie ale co zrobisz.  Dla mnie to jest co najmniej śmieszne. Tym bardziej że z każdym idzie wyjaśnić sprawę w ostateczności - blok.  

No właśnie on po prostu ich usunął ze znajomych bo jak twierdzi- pokłóciliśmy się i myślał że nie będziemy już razem. Dlatego nie miał z nimi co wyjaśniać bo oni nawet nie wiedzieli o sytuacji między nami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zagubionapsychicznie napisał:

No właśnie on po prostu ich usunął ze znajomych bo jak twierdzi- pokłóciliśmy się i myślał że nie będziemy już razem. Dlatego nie miał z nimi co wyjaśniać bo oni nawet nie wiedzieli o sytuacji między nami 

No to widzisz obstawiał tak szybko że się pozegnacie. Trudno , usunął to usunął.  Czyli ma tendencję do uciekania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmień status związku na w separacji albo wolna, powinno to zadziałać na niego jak kubeł zimnej wody i piwnien ich przywrócić do znajomych. Swoją drogą niewdzięcznik. Skoro Twoja rodzina pomogła mu finansowo to jego psim obowiązkiem jest mieć ich w znajomych i lajkowac baaa udostępniać każdy ich post! Nie wiem czy umiałabym być z tak bezdusznym człowiekiem. Ja prdle świat się kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, elektryzująca napisał:

Zmień status związku na w separacji albo wolna, powinno to zadziałać na niego jak kubeł zimnej wody i piwnien ich przywrócić do znajomych. Swoją drogą niewdzięcznik. Skoro Twoja rodzina pomogła mu finansowo to jego psim obowiązkiem jest mieć ich w znajomych i lajkowac baaa udostępniać każdy ich post! Nie wiem czy umiałabym być z tak bezdusznym człowiekiem. Ja prdle świat się kończy....

Dziękuję za komentarz, ale ironia nie była potrzebna. Chciałam tylko poznać opinie obcych osób bo nie miałam nigdy takiej sytuacji. Rozumiem że fb nie jest specjalnym wyznacznikiem związku itd. Po prostu dziwne jest dla mnie to, że on kłamie że usunął ich na początku roku kiedy się pokłóciliśmy skoro tak naprawdę zrobił to ostatnio gdzie jest między nami podobno cudownie. On jest sierotą, nie ma rodzeństwa i moja rodzina go przyjęła jak swojego. Teraz oni mają do mnie pretensje o tę sytuację a on o to że dopytuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się Twojej rodzinie... To tylko durne FB nie lepiej rozmawiać z człowiekiem żeby wiedzieć co u niego. Bo serio co daje to FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×