Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KamilaMoto93

Chamstwo dla Hostess

Polecane posty

Hej nazywam sie Kamila i w te wakacje pracowalam jako hostessa na paru zlotach w calej Polsce.  Chodzi o zloty motocyklistow i skuterow.
Pisze na forum bo spotkalam sie z chamskim i nieprofesjonalnym zachowaniem uczestnikow zlotu.
Jestem hostessa juz od jakiegos czasu, ale zaczelam jezdzic na imprezy motorowe bo troche wiecej sie tam dzieje.
Oczywiscie jak to na takich imprezach trzeba stac i pozwalac sobie robic z uczestnikami zdjecia, miec mocny makijaz, dekold itd.
Nie spotkalam sie z taka iloscia chamskich komentarzy jak tam! Czasami grupka uczestnikow podchodzila tylko po to zeby na glos powiedziec cos w stylu – „Fajnego masz cycka!” albo „Ale cyc, a jaki to rozmiar?” I mase innych tekstow. Organizatorzy stwierdzili, ze zloty i duze cycki to idealne polaczenie i zebym nie marudzila…
Czy ktos z was zauwazyl cos podobnego na zlotach ? Czy to jest normalka i rzeczywiscie tak sie to zawsze odbywa ?
Prosze o jakies rady lub odniesienie sie do mojej sytuacji.
Dzieki i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną radą jest pozostać obojętną na ich teksty. Bo co innego możesz zrobić? W polemikę się wdawać z podpitymi u których dodatkowo adrenalina buzuje od ryku motorów? Czy może biust sobie zmniejszyć bo za dużą uwagę gapiów przyciąga? Albo wcale tam nie pracować i poszukać roboty w milszym towarzystwie. Sama wybierz najlepszą opcję.

Piona!   

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pracować jako hostessa TESCO A tak poważnie doskonale wiedziałaś że to nie reklama jechowego czasopisma albo zakonu sióstr dziewiczych zachowanie uczestników zlotów jak najbardziej naturalne (chociaż nie popieram) tym bardziej że Twój strój i makijaż napwno byly bardzo prowokujace i seksowne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka praca i z niej nie zrezygnuje, i taki stroj musze tam nosic, czy to powod zeby takie teksty do mnie gadac ? mezczyzni ogarnijcie sie. Czy moga sie wypowiedziec jacys faceci tu ?

Jesli to cos zmieni moge pokazac fotke ze zlotu...

Edytowano przez KamilaMoto93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KamilaMoto93 napisał:

Jesli to cos zmieni moge pokazac fotke ze zlotu

Śmiało. 😉

Jedziesz w miejsce, gdzie jest duża koncentracja chamów, więc po prostu ignoruj jeśli zależy Ci na tej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i racja powinnam przywyknąć. 
to pokazać coś ze zlotu? Nie wiem może to przez mój ubiór takie teksty padają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×