Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jakie macie aspiracje życiowe?

Polecane posty

Co Was pozytywnie nakręca? Moja aspiracja jest to, żeby być szczęśliwa i spełnić jak najwięcej marzeń, tych drobnych i tych większych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przy obecnej trudności zdobycia przezemnie pln dałbym sobie spokój przy milionie złotych i nieruchomości nad morzem. Ale gdyby pieniądze przychodziły mi łatwo to znieniłbym na bardziej ambitny plan w zależności od tego co by mi mówił kalkulator w perspektywie lat.

Leżak w formie a i dobrą kawe parzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Bo to jest prosta sprawa, wolę milion złotych na 45 przykładowo niż dolarów na 65. Ale gdyby milion złotych mi wpadał co roku z YouTube to bym sobie zrobił plan na dolarów lub 8 cyfr. Trzeba patrzeć realistycznie. Nie oddać za dużo czasu na pracę ani za mało gdy dobrze idzie.

Co oznacza 45 i 65? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No wiek człowieka. Wiadomo pewnie po 45 będzie się oszczędzać i inwestować ale to już trzeba mocno klina wbić 50% wydaje i wszystko.

Skad czerpiesz motywacje? Nie dopada Cie czasem taka nostalgia ze nie bedziesz mial z kim napic sie herbaty liczac kaske? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Już jej nie potrzebuje, teraz jest po prostu cel 🎯 kwota i wszystko. Ale na początku z tego że pieniądz robi pieniądz. I wychodziłem z założenia że po co teraz wydać x jak kiedyś będzie x z %. Dopada dzisiaj się nie wyspałem to nie wiedziałem o co chodzi w życiu. I w sumie to pytanie mi wraca czesem.

Jeszcze bedzie dobrze i Pani Leżaczkowa będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×