Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G0sc

Czy jeśli ktoś ma laptopa z jabłkiem, to znaczy, że jest bogaty?

Polecane posty

35 minut temu, B-side napisał:

Sprzęt fajny, niby marka premium, a producent ma wywalone na swoich klientów. Autoryzowany serwis już dwa miesiące wciska mi, że z moim telefonem wszystko jest ok i tak właśnie powinno być. Nigdy więcej. Już wiem czemu ajfon, rymuje się ze srajfon. Jeśli zaś chodzi o laptopa, to taki za 6-7 tys na windowsie ma zwykle dużo lepsze parametry, od macbooka w tej cenie, więc dla mnie wybór byłby oczywisty. 

A ile dalas za iphona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Charlotte1 napisał:

A ile dalas za iphona ?

Dwa razy, bo jestem ładna. Brzydkie dawały po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, B-side napisał:

Dwa razy, bo jestem ładna. Brzydkie dawały po trzy.

Wypierdalaj smieciu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marka się liczy tylko parametry, podzespoły chłodzenie, kupiłem za 4 K mam nadzieję że trochę wytrzyma i nie apple, na takim aplu za 5 K nie pograsz a na hp za 4 K pograsz w najnowsze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Charlotte1 napisał:

To ile dalas za iphona ?

Kupiłam telefon w 2016 i dałam około 4 tys. 
Sprzęty elektryczne to nie moja broszka, plus praktycznie wgl nie znam się na telefonach/laptopach więc nie mam potrzeby wymiany go na nowy model. To dlatego sądzę, że posiadanie czegoście z apple nie świadczy o majętności, przecież można sobie pozwolić chociaż raz na taki wydatek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

8 godzin temu, Charlotte1 napisał: To jakiws sa wedlug ciebie dobre marki do grafiki? X a po co brać maka do grafiki, żeby nie można było potem gry stworzyć? Grafika komputerowa to nie tylko zdjęcia i rendering 3d ale też tworzenie gier komputerowych 😙 po co mieć 2/3 i przepłacać jak można 3/3? Da Ci pracodawca to będzie mak a tak to się nie ograniczaj i nie przepłacaj bez sensu. Razer też jest w wersji dla grafika srebrny i paskudny jak makbook pro ale ma grafikę Quadro RTX 5000.

To podlinkuj jak mozesz dobre laptopy do renderingu 3d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×