Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Czy jeśli ktoś ma laptopa z jabłkiem, to znaczy, że jest bogaty?

Polecane posty

Obejrzyj film „Razer Blade 15 Review - 4K OLED is Awesome!” w YouTube, tomb raider 3 też 45fps w 4k ultra. 

49 minut temu, Charlotte1 napisał: Oki ja sie zastanawiam nad apple . Ale wisze ze ten ma 13 cali a ile kosztuje 15.6 cala ? To pewnie kosztuje z 6 tysiecy  masakra nie wiem czy warto az tyle kasy bulic za niego? X w 🍎 się płaci za markę jak kiedyś za sony. Matryca gorsza od konkurencji, gry nie chodzą, podzespoły pewnie też gorsze. Jakość wykonania dobra bo z aluminium, system operacyjny inny. Dizajn rozpoznawalny więc do Facebooka inta będzie szpan. I tyle. 

W najtańsze opcji Apple bije jakością obrazu, wykonania laptopa, systemu. W droższych już nie. Ogólnie się przepłaca trochę coś za coś. 

mam i telefon i laptopa, a jakoś bogata nie jeste haha

Czemu nie widzę wpisu osoby, która mnie zacytowala ok 10 min temu? Usunięty?

11 godzin temu, Charlotte1 napisał:

Apple za 4 tysiace ? Buahahhha

morele.net/laptop-apple-macbook-air-13-mqd32ze-a-1348774/

10 godzin temu, Leżaczek napisał:

W najtańsze opcji Apple bije jakością obrazu, wykonania laptopa, systemu. W droższych już nie. Ogólnie się przepłaca trochę coś za coś. 

To jakiws sa wedlug ciebie dobre marki do grafiki?

10 godzin temu, Karuta napisał:

mam i telefon i laptopa, a jakoś bogata nie jeste haha

To ile dalas za iphona ?

Sprzęt fajny, niby marka premium, a producent ma wywalone na swoich klientów. Autoryzowany serwis już dwa miesiące wciska mi, że z moim telefonem wszystko jest ok i tak właśnie powinno być. Nigdy więcej. Już wiem czemu ajfon, rymuje się ze srajfon. Jeśli zaś chodzi o laptopa, to taki za 6-7 tys na windowsie ma zwykle dużo lepsze parametry, od macbooka w tej cenie, więc dla mnie wybór byłby oczywisty. 

35 minut temu, B-side napisał:

Sprzęt fajny, niby marka premium, a producent ma wywalone na swoich klientów. Autoryzowany serwis już dwa miesiące wciska mi, że z moim telefonem wszystko jest ok i tak właśnie powinno być. Nigdy więcej. Już wiem czemu ajfon, rymuje się ze srajfon. Jeśli zaś chodzi o laptopa, to taki za 6-7 tys na windowsie ma zwykle dużo lepsze parametry, od macbooka w tej cenie, więc dla mnie wybór byłby oczywisty. 

A ile dalas za iphona ?

1 minutę temu, Charlotte1 napisał:

A ile dalas za iphona ?

Dwa razy, bo jestem ładna. Brzydkie dawały po trzy.

• Haha 1

Przed chwilą, B-side napisał:

Dwa razy, bo jestem ładna. Brzydkie dawały po trzy.

Wypierdalaj smieciu 😅

Napisano (edytowany)

Nie marka się liczy tylko parametry, podzespoły chłodzenie, kupiłem za 4 K mam nadzieję że trochę wytrzyma i nie apple, na takim aplu za 5 K nie pograsz a na hp za 4 K pograsz w najnowsze gry

Edytowano przez Nba

6 godzin temu, Charlotte1 napisał:

To ile dalas za iphona ?

Kupiłam telefon w 2016 i dałam około 4 tys. 
Sprzęty elektryczne to nie moja broszka, plus praktycznie wgl nie znam się na telefonach/laptopach więc nie mam potrzeby wymiany go na nowy model. To dlatego sądzę, że posiadanie czegoście z apple nie świadczy o majętności, przecież można sobie pozwolić chociaż raz na taki wydatek... 

8 godzin temu, Charlotte1 napisał: To jakiws sa wedlug ciebie dobre marki do grafiki? X a po co brać maka do grafiki, żeby nie można było potem gry stworzyć? Grafika komputerowa to nie tylko zdjęcia i rendering 3d ale też tworzenie gier komputerowych 😙 po co mieć 2/3 i przepłacać jak można 3/3? Da Ci pracodawca to będzie mak a tak to się nie ograniczaj i nie przepłacaj bez sensu. Razer też jest w wersji dla grafika srebrny i paskudny jak makbook pro ale ma grafikę Quadro RTX 5000.

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

8 godzin temu, Charlotte1 napisał: To jakiws sa wedlug ciebie dobre marki do grafiki? X a po co brać maka do grafiki, żeby nie można było potem gry stworzyć? Grafika komputerowa to nie tylko zdjęcia i rendering 3d ale też tworzenie gier komputerowych 😙 po co mieć 2/3 i przepłacać jak można 3/3? Da Ci pracodawca to będzie mak a tak to się nie ograniczaj i nie przepłacaj bez sensu. Razer też jest w wersji dla grafika srebrny i paskudny jak makbook pro ale ma grafikę Quadro RTX 5000.

To podlinkuj jak mozesz dobre laptopy do renderingu 3d 

Maka to pewnie kupię sobie kiedyś imaca na biurko bo ładnie wygląda. Będzie do internetu. Wszystko. Tak samo ipady mają dobre procesory apple. IPhone od biedy też można. Ale jest ryzyko, że zainwestujesz w oprogramowanie dla Apple i potem trzeba będzie całe życie przepłacać za sprzęt komputerowy. Zobacz sobie jak cisna za maca pro. Podstawka pod monitor czy kółka do obudowy po 999$ 😂

Akcesoria do Maca Podstawka Pro Stand 4 799,00 zł 😁

5 minut temu, Charlotte1 napisał: To podlinkuj jak mozesz dobre laptopy do renderingu 3d  X Najwydajniejsza stacja robocza firmy Razer, czyli Blade Studio Edition z NVIDIA Quadro RTX 5000 został wyceniony na 3999 dolarów. X najlepiej złożyć komputer im więcej najlepszych procesorów tym lepiej, ramu jak lodu, karty graficzne pod open gl np. seria quadro od nVidia. 

Za 20tys masz Apple: 16" 3k na matrycy ips, i9 2,4 GHz 8 rdzeni turbo 5ghz, kartę graficzną radka 5500M z 8 GB pamięci GDDR6, 64 GB pamięci DDR4 2666 MHz1, TB pamięci masowej SSD. Jak dołożysz 11tys to zyskasz jeszcze 7tb pojemności. Szukaj czegoś lepszego i wszystko. Pytanie czy będzie warto? Apple dobrze trzyma wartość używanych rzeczy. 

Na pewno warto w macbooku pro dopłacić do ramu karty graficznej te +500 bo nie dokupisz tego. Czyli za 14,5tys można mieć całkiem przyzwoite podzespoły. Dalej to już tylko szybszy procesor +1000 i ram reszta do 20k.

Ja bym brał razera do gier za 3300$ czarny zamiast macbooka pro. Ale nie wiem czy da rade rendering, na 4k w systemie Windows na 15" nie widzę tej wygodnej pracy. Apple ma lepiej skalowany graficznie system operacyjny do wysokiej rozdzielczości. Ale podpiąć pod monitor i można pracować. 

Obejrzyj film „Dlaczego Graficy używają Maków?” w YouTube X czyli tak jak myślałem, tylko dlatego że system operacyjny wiesz robisz projekt wyskoczy błąd to nie wrócisz do Windows. I tylko dlatego bo te wszystkie programy są też na Windows. Konsole do gier i wszystko. Ja też komputer traktuje do pracy. Jak używasz żeby zarobić pieniądze w grafice to może być dobry pomysł. Później będzie już problem jak kupisz oprogramowanie wrócić na składaka. A naprawdę dobry laptop innej firmy też kosztuje pieniądze. Jeśli chodzi też o gry razer, jeśli tylko do pracy można brać macbooka pro. Jeśli chodzi o zwykły użytkownik neta gier filmów też razer bo OLED da lepszy obraz. Ogólnie razer to lepsze podzespoły komputerowe, procesor 10tej generacji, karta graficzna najlepsza pod wyświetlanie gier, szybszy ram. No ale system operacyjny Windows. Karta graficzna nie pod tworzenie. Niby jest razer z quadro ale strasznie brzydki 😁 

Karty graficzne pod tworzenie mają po prostu lepsze dostosowane do wyświetlenia okien tworzenia, lepiej sobie radzą z wydajnością w tym, lepiej wyświetlają linie itd itp ale to nie znaczy że nie da się pracować na zwykłej karcie. Jak ktoś pierwszy raz to nie zauważy nawet że coś dziwnego jest. Robiłem projekty do budy w 3d na geforce zwykłym. Rendering i tak robi procesor. Poważna praca to już co innego. 

Karty graficzne pod tworzenie mają po prostu lepsze dostosowane do wyświetlenia okien tworzenia, lepiej sobie radzą z wydajnością w tym, lepiej wyświetlają linie itd itp ale to nie znaczy że nie da się pracować na zwykłej karcie. Jak ktoś pierwszy raz to nie zauważy nawet że coś dziwnego jest. Robiłem projekty do budy w 3d na geforce zwykłym. Rendering i tak robi procesor. Poważna praca to już co innego. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować