Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oszukana0

Chyba jestem ...ką

Polecane posty

Jutro idę do mojej pierwszej pracy w tym roku. Zatrudnili mnie jako "pomoc kuchenną".

Nie dość, że w moim stroju wyglądam jak ...ka (muszę nosić jakąś głupią chustę na łbie i do tego związane włosy) to jeszcze nie wiem co miałabym tam robić, skoro klientów i tak nie ma. Najgorsze jest to że niby mówię po włosku, ale tutaj wszyscy gadają po niemiecku (tyrol here) i baba która mnie zatrudniła stała się jakoś niezbyt miła. Oprócz mnie na kuchni (która ma chyba 3m2) jest jej mąż i jeszcze jeden chłop. 

Jutro mam zacząć o 11 i aż mnie trzęsie z nerwów. Na ch*j ja się tam w ogóle pchałam? Aha, no tak, muszę mieć z czego żyć.

Ch*jnia i śrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto?

Miało być kret*nką, w sumie jak czytam teraz tytuł to trochę beka.

Ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak było?

początki czasami bywają trudne,  a praca z mężczyznami czasami bywa łatwiejsza niż w gronie kobiet . 

Panowie zazwyczaj szybko się nie obrażają i mają trochę więcej dystansu więc może nie będzie tak źle?

Oczywiście mówię na podstawie własnego doświadczenia,  prowadzę hotel w Niemczech i zazwyczaj problematyczne są właśnie kobietki 🙂

Nie przejmuj się dużo osób na początku się stresuje , ja tez sie bałam pierwszych dni pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×