Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wrocławiak131

Co o tym sądzić?

Polecane posty

Witam!

Na początku opiszę może moją partnerkę. Jest to drobna niska blondynka z długimi włosami, pięknymi okrągłymi pośladkami oraz nieduże lecz kształtne piersi dodatkowo lubi się wyzywająco ubierać (miniówka, dekolt, szpilki 13cm+). Nie powiem jestem w środku zazdrosny kiedy tak się ubiera bo widzę spojrzenia innych facetów, ale z drugiej strony zawsze jak wrócimy do domu to ogromnie mnie ten fakt podnieca i lądujemy w łóżku. Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać, ale jednocześnie lubi jak w miejscach publicznych łapię ją mocno za tyłek czy umyślnie podwijam jej spódniczki żeby było widać koronki pończoch. Podczas seksu często mówimy sobie sytuacje w których np ona robi to z kimś innym a ja oglądam i odwrotnie. Ostatnim czasem odważyła się aby umieścić jej erotyczne zdjęcie na portalu, oczywiście z zasłoniętą twarzą.

Czy myślicie że moja ukochana chce spróbować seksu grupowego czy coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty chcesz spróbować?

O tych fantazjach w większym gronie kto pierwszy zaczął mówić? Ty czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wrocławiak131 napisał:

Witam!

Na początku opiszę może moją partnerkę. Jest to drobna niska blondynka z długimi włosami, pięknymi okrągłymi pośladkami oraz nieduże lecz kształtne piersi dodatkowo lubi się wyzywająco ubierać (miniówka, dekolt, szpilki 13cm+). Nie powiem jestem w środku zazdrosny kiedy tak się ubiera bo widzę spojrzenia innych facetów, ale z drugiej strony zawsze jak wrócimy do domu to ogromnie mnie ten fakt podnieca i lądujemy w łóżku. Mówi że lubi ładnie wyglądać i chce mi się podobać, ale jednocześnie lubi jak w miejscach publicznych łapię ją mocno za tyłek czy umyślnie podwijam jej spódniczki żeby było widać koronki pończoch. Podczas seksu często mówimy sobie sytuacje w których np ona robi to z kimś innym a ja oglądam i odwrotnie. Ostatnim czasem odważyła się aby umieścić jej erotyczne zdjęcie na portalu, oczywiście z zasłoniętą twarzą.

Czy myślicie że moja ukochana chce spróbować seksu grupowego czy coś w ten deseń?

Fantastą jesteś 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wrocławiak131 napisał:

Nie pamiętam nawet chyba ja, spróbować raczej bym nie chciał, ale na samą myśl się mega podniecam.

Może lepiej niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz jej o to zapytać wprost czy chcialaby spróbować w realu?

Wyglada to troche tak, że my( urzytkownicy forum) mamy wiedzieć co jest w jej glowie, a przecież to niemożliwe.

Na podstawie tego co piszesz moge wnosic, że taka fantazja jest u niej możliwa, ale droga do jej realizacji może byc jeszcze daleka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

To ten tekst ma ciąg dlaszy.

Czyli miałem rację że kłamie.

Są kobiety które chcą ale tylko mówią że chcą, takie które nie mówią a chcą i takie które nie mówią ze chcą tylko to robią.

Inne też są😃

Edytowano przez M o o n
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×