Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Spicie

Polecane posty

5 godzin temu, Leżaczek napisał:

Nie śpię bo trzymam 🎮😂 nie no żarty 👌😗

Przetestowałem łapka i super się gra, grafika lepsza niż na PS 4 mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezak jakiego pada polecasz od Xbox czy ps4, miałem z dwoma doczynienia i od Xbox chyba lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Xboxa edycja sport blue,🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

No i ciężko zapomnieć jak kolega na uczelni miał laptopa do gier i włączył bf3 mówiąc że to hi medium to lepsza grafika niż ps3. Gram gram i laptop się zresetował. Chyba się przegrzał 😂

Mi działa pięknie, jestem zadowolony, nie grzeje bardzo jest chłodny w trakcie rozgrywki tylko wiatraki szumia ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Ja dwa lata na stacjonarce wspominam tak, że grafika owszem była lepsza ale płynność czasy premier błędy i porty gorsze (przykładowo tony howks 3 zjazd po schodach na komputerze nawet w 800x600 przycinki na konsoli płynnie, gta vc brak blura w grze komputerowej a na konsoli był). Z radością wróciłem do konsoli. Na laptopie jako męczarnie za granicą bo mi było szkoda kupić telewizor. Męczarnie na małym ekranie laptopa. A grałem padem od ps3.

Laptopa se mogę podpiąć pod telewizor kablem hdmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Jak już się chwalisz to napisz jaki model jakiej firmy z jakim gpu i cpu. Idę grać w Spider-Mana.

Ten kupiłem na promocji 

https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-512ssd-gtx1660ti-w10.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw2PP1BRCiARIsAEqv-pRng_9yE8NUo5JqM29dpGmoluiuY80UpIpKFOLAog2ZWblw3yvtchAaAhptEALw_wcB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Fullhd i dedykowana karta graficzna no ok chyba. Też gram Fullhd na PlayStation 4 Slim. U mnie będzie 30fps w fullhd stałe, u Ciebie 45fps a deskopowa wersja tej karty graficznej dała by 60fps w fullhd czyli jak Xbox x. Twoja ma obniżone zegary tylko żeby mniej prądu zrec, podsumowując wydajność ps4 pro ale tylko w fullhd. Wieczorem sprawdzę Digital fundry to się upewnię ile wyciąga ps4 pro w fullhd w Shadow of tomb raider. Bałem się że kupisz tą zintegrowaną bez dedyka. To byś miał low w grach.

Zintegrowana tez mam ale gram na tej 1660 ti, dziala plynnie,.ramu tylko mozna dodac ale na razie nie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Także taki Xbox x jest wydajniejszy bo da 60fps i jeszcze 30fps w 4k. Tutaj będzie 45 a w 4k pewnie klapa. Sporo mniej mocy ale więcej niż PlayStation 4 (6-7 letnia konsola). W fullhd jest jak ps4 pro. Graj 😄

To prawda, farta miałeś że wymyslili taką kartę graficzną i akurat daje rade. Ta obok co też jest w tym laptopie prawdopodobnie w cpu to by była klapa. 50% mocy więcej niż zwykłe PlayStation 4.

Dlugo szukalem, dawno nie siedzialem w kompach ale tu wybralem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leżaczek napisał:

We wszystkie co wyszły do dziś gry zagrasz w fullhd bez problemu. Zawsze powinno być powyżej 30fps jeśli nie walczysz rtx. Najwyżej zejdziesz z ultra na wysokie. Z oświetleniem rtx może być problem. Ale z tym ledwo co 2080rtx daje radę 60fps w fullhd.

To mnie zadowala 🙂 tylko ramu bym jeszcze dodal druga kość 8 gb, byla taka wersja z 16 gb ale za to ryzen procesor i brak windowsa, intel lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×