Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agamisiaczek

Podkładanie różnych przedmiotów pod koła samochodu - o co chodzi?

Polecane posty

Hej!

Pytanie może wydawać się głupie, ale w sumie nie wiem co o tym myśleć.

Jakiś czas temu zauważyłam, że znajomy podkłada mi czasem różne rzeczy pod koła mojego samochodu. A to jogurt, a to jakąś plastikową zabawkę. Głupio mi przepytać o co chodzi, raz przyłapałam go na gorącym uczynku, to zgrał głupiego i że przypadkiem kopnął leżącego śmiecia na chodniku, ale wyglądał na bardzo speszonego.

Ogólnie już prawie o tym zapomniałam, bo dzieje się to pod liceum, czyli przy aktualnej sytuacji nie dzieje się 😉 Ale tak mnie tknęło ostatnio. Miała któraś z Was coś takiego? O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest zasada, zanim wsiądziesz do swojego auta to sprawdź, jak to auto wygląda z każdej strony !

99 procent kierowców to olewa ciepłym sikiem 🙂 

sąsiad ma zabawę z Twojego powodu a głowa musi myśleć i przewidywać rożne sytuacje na drodze i w ruchu komunikacyjnym ,

należy mieć wyobraźnię , która podpowiada, że 'wszyscy chcą mnie rozjechać' ,

pamiętam doskonale, będąc dzieciakiem , 

do tylnego zderzaka przywiązywaliśmy sznurek a do sznurka były przywiązane puszki po konserwach mięsnych i rybnych a także butelki ,

kierowca NIE sprawdził co jest pod autem , odpalił SYRENĘ 105 albo WARTBURGA lub FIAT 125 

odjechał z tym sznurkiem z przywiązanymi puszkami , wyjechał na ulicę i NIC nie słyszał , że ciągnie za autem  huk i hałas a wszyscy zgrzytali zębami 🙂 takie jajca były aż drogówka dopadła JELENIA 🙂

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne żeby sprawdzać. Ale o co chodzi z tym podkładaniem? W sensie zabawa? Czy nie wiem co? Bo to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×