Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lucynalucyna

Czy tak można ?

Polecane posty

6 minut temu, Masz jedną wadę... napisał:

Oczywiście, że tak. W necie jak nigdzie indziej zbliżamy się do ludzi poprzez literki. 

A myślisz, że skoro osoba, którą widziało się raz na oczy i później długo właśnie się pisało mogła za Tobą tęsknić np. po 3 miesiącach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak uważam. Czasem wystarczy krótka wymiana zdań, czasem miesiąc lub dłużej i nie możesz przestać o tej osobie myśleć. Zupełnie nie ma reguły jak długo trwa korespondencja. Jeżeli rozmowa jest intensywna, fajna i szczera to tak, to wtedy się tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczę, tylko rozmyślam... Później to wszystko się wyjaśniło chociaż dla mnie to wszystko jest bardziej zagmatwane. My się nawet spotykaliśmy później tylko on stwierdził, że nie zasługuje na mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie mial nikogo, znudzić możliwe tylko dlaczego tak szybko teraz ludzie nudzą się sobą. 

Dlaczego mógł twierdzić, że nie zasługuje na mnie ? Czy miałam to rozumieć, że ze mną coś jest nie tak 

Jak z nim pisałam to było spoko, później też jak się spotykaliśmy to też, więc nigdy nie skumam chyba o co mu chodziło. 

 

Edytowano przez lucynalucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nigdy nie zrozumiem siebie dlaczego tak za nim tęsknię i dlaczego ciągle o nim myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiesz co oznacza gdy ktoś wypowiada te słowa? Ludzie, którzy nie chcą być z kimś, a nie chcą ranić stosują takie zwroty. Mają w sobie tę przyzwoitość, która nie pozwala im powiedzieć, że to nie to, że nic z tego nie będzie, że coś po prostu nie gra. Nie wierzą w miłość na odległość, która być może im się przydarzyła i kończą temat ubierając w ładne słowa mowę pożegnalną...To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×