Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
risekd

SERIAL DOM Z PAPIERU

Polecane posty


SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel  4

Zapraszam  Nowy sezon długo oczekiwanego serialu!

www.filmvod.pl/movies/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem bezpośrednio na netflixie i chętnie obejrzę jeszcze raz, ten serial wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jakiś na prawdę super fantastyczny, nieprzewidywalny itp., ale dobrze się ogląda, ale liczyłam że Tokyo umrze wtedy kiedy trzeba, bo jej osoba mnie w tym serialu strasznie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z sezonu na sezon coraz bardziej absurdalny a pierwszy dla mnie wymiatał, szkoda że tak to zepsuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jak to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jeden dzień mogę obejrzeć cały sezon. Tak się teraz ogląda seriale 😏 A potem trzeba rok czekać na kolejna część 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 16:50, manieczka napisał:

z sezonu na sezon coraz bardziej absurdalny a pierwszy dla mnie wymiatał, szkoda że tak to zepsuli

Mam to samo! Na początku było super, a teraz jest coraz gorzej 😞 Ale z tego co rozumiem, ten najnowszy (podzielony na dwa) sezon jest już finałowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2021 o 08:54, Tamagotchi♡ napisał:

Mam to samo! Na początku było super, a teraz jest coraz gorzej 😞 Ale z tego co rozumiem, ten najnowszy (podzielony na dwa) sezon jest już finałowy...?

Tak, ma to być ostatni sezon. Z jednej strony dobrze, bo czasami jak jest serial na siłę przedłużany to już traci atrakcyjność, ale mimo to będzie mi go brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, on.TylkoNaChwilę napisał:

Tak, ma to być ostatni sezon. Z jednej strony dobrze, bo czasami jak jest serial na siłę przedłużany to już traci atrakcyjność, ale mimo to będzie mi go brakowało.

O! To świetnie, że to ostatni sezon. Dobrze, że nie będą tego przedłużać, bo to mogłoby ten serial tylko bardziej skrzywdzić 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

W ogóle mnie nie ruszał ten serial, parę odcinków, stracony czas! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa sezony były w miarę ok, ale później zrobiło się dno, jak zaczęli pokazywać przeszłość Berlina, wszystko na siłę żeby tylko wepchnąć jego postać do fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się serial na początku bardzo podobał, z każdym sezonem był coraz słabszy bo ma dużą popularność to chcą jak najwięcej na nim zarobić i pomysł i produkcja schodzi moim zdaniem na drugi plan. Czekam na ostatnią część, mam nadzieje, że przynajmniej zakończy się tak żeby ludzi byli usatysfakcjonowani po tylu sezonach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×