Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ada Adrianna

Zła kobieta epizod 1

Polecane posty

Wielu z was wydawać się to może niepojęte, że na tym świecie istnieją kobiety zepsute, wyuzdane, lubieżne… kochające erotykę, seks… i równocześnie uzależnione od tego… Kobiety, które potrafią pięć razy dziennie doprowadzać swe ciało do orgazmu… zaspokajać się rozmaitymi gadżecikami … dziecięcymi zabawkami … czy ogórkiem, który później skroją do kanapek … dla męża, domowników czy gości … Które podnieca brak bielizny … i korzystają z każdej drobnej okazji aby pomasować pipke nawet przy myciu podłogi czy wstawianiu talerzy do zmywarki… albo wracające samochodem z pracy, zatrzymują się gdzieś po drodze próbując nadziać na rączkę od biegów…

Pamiętam jak podglądał mnie gdy byliśmy sami w domu … w samych majtkach klęcząc przy wannie myłam włosy … potem widok jego wybrzuszenia w slipkach … więc zaczęłam myć włosy bez majtek … brak mojego sprzeciwu, gdy wchodził do łazienki, siadał na sedesie i gapił się mój tyłek … później zaczął się masturbować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bolek napisał:

I takie kobiety są wspaniałe, cholernie sexy, pożądane pod warunkiem że są same lub mają odpowiedniego partnera którego to kręci i to akceptuje (cuckold, swing) Najgorzej jeśli taka kobieta wymyśli sobie że mąż i dzieci wszystko zmienią a potem zdradza faceta na potęgę

Przecież to facet napisał.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Nawet jeśli pisał to facet to takie kobiety istnieją, każda kobieta ma w sobie dzifffke, która w odpowiednich okolicznościach z niej wychodzi.

Tylko z jej/jego wypowiedzi wynika, jakby to była scenka z synem ... obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Nawet jeśli pisał to facet to takie kobiety istnieją, każda kobieta ma w sobie dzifffke, która w odpowiednich okolicznościach z niej wychodzi.

Ok. Tylko czy chwaliła by się publicznie?

2 minuty temu, igneo.draco napisał:

Tylko z jej/jego wypowiedzi wynika, jakby to była scenka z synem ... obrzydlistwo

Co tobą kierowało że tak pomyślałaś?😃

Zwykła historyjka mająca działać.

Zadziałała😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×