Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sang

Bardzo dziwne wiadomości od koleżanki

Polecane posty

Mam pytanie bo nie mam pojęcia co myśleć, znam koleżankę ale ona mieszka bardzo daleko jednak piszemy ze sobą co dzień i nawet rozmawiamy ze sobą przez kamerkę w dodatku pyta mnie by jej wysyłać swoje zdjęcia i zawszę się z tego cieszy a czasem nawet mówi by się jej nagrywać na wiadomości głosowej a potem mówi mi że ciągle tego słucha. Najdziwniejsza rzecz to była około tydzień temu jak spytała się czy nie mam już kogoś, jak powiedziałem nie to powiedziała że super bo mówiła że tak rozmawiamy i dobrze jakbym nikogo nie miał, i niedługo po tym rozmawialiśmy o filmach i mówiła że chciała bym był przy niej i bo by chciała oglądać ze mną a jeszcze 2 dni temu powiedziała że ma nadzieje że wiem że bardzo mnie lubi.

A dziś powiedziała że boi się o to co myślę o niej i czy mam jakieś uczucia do niej bo powiedziała że nie wiemy co się może zdarzyć pomiędzy nami i powiedziała potem że ma nadzieje że traktuję ją jaką koleżankę bo zawszę będzie tu dla mnie.

Nie rozumiem za bardzo bo ona chcę bym był sam a potem tak jakby mówi że chyba lepiej jak będziemy znajomymi jedynie, nie wiem o co jej chodzi, co wy byście o tym myśleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawiasz ja w stan w którym robi jeden krok do przodu a za chwilę jeden w tył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według Ciebie jest chemia między Wami? Jeśli tak,to najlepiej żebyś sam się jej zapytał czemu się wycofała z poprzednich słów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _sandra napisał:

A według Ciebie jest chemia między Wami? Jeśli tak,to najlepiej żebyś sam się jej zapytał czemu się wycofała z poprzednich słów. 

 

Myślę że na pewno jest, mamy prawie identyczne zainteresowania i prawie tak samo myślimy o różnych rzeczach dlatego ona się sama dziwi że w tylu rzeczach się zgadzamy i idealnie się dogadujemy.

Jednak ciężko powiedzieć o co jej chodzi ale się też boję zapytać, chciałbym być może spróbować jeszcze by mnie bardziej polubiła,  niby mówi że mnie lubi ale niestety nie pisałem o tym jeszcze ale wczoraj nie miałem czasu wcale pisać i choć jej o tym powiedziałem to ona być może się troszkę obraziła i próbowałem to naprawić dziś i niby się udało ale coś chyba nie jest do końca tak jak było bo oprócz tego to bez przerwy jak tylko wraca z pracy ze sobą piszemy. Na szczęście jak ją spytałem to powiedziała mi że dalej będziemy ze sobą pisać czyli może całkiem nie jest na mnie zła mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jest poschizowana rozmyslaniem czy sie tobie podoba czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Sang napisał:

Myślę że na pewno jest, mamy prawie identyczne zainteresowania i prawie tak samo myślimy o różnych rzeczach dlatego ona się sama dziwi że w tylu rzeczach się zgadzamy i idealnie się dogadujemy.

Jednak ciężko powiedzieć o co jej chodzi ale się też boję zapytać, chciałbym być może spróbować jeszcze by mnie bardziej polubiła,  niby mówi że mnie lubi ale niestety nie pisałem o tym jeszcze ale wczoraj nie miałem czasu wcale pisać i choć jej o tym powiedziałem to ona być może się troszkę obraziła i próbowałem to naprawić dziś i niby się udało ale coś chyba nie jest do końca tak jak było bo oprócz tego to bez przerwy jak tylko wraca z pracy ze sobą piszemy. Na szczęście jak ją spytałem to powiedziała mi że dalej będziemy ze sobą pisać czyli może całkiem nie jest na mnie zła mam nadzieję.

A może zaproponuj spotkanie? Na pewno ją to pozytywnie zaskoczy. Wyskrobiesz na pewno jakiś weekend żeby pojechać do jej miasta,mimo że to daleko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, _sandra napisał:

A może zaproponuj spotkanie? Na pewno ją to pozytywnie zaskoczy. Wyskrobiesz na pewno jakiś weekend żeby pojechać do jej miasta,mimo że to daleko 

Tylko że niestety ona mieszka bardzo daleko, prawie na drugim końcu Polski i choć bym chciał to jednak bardzo daleko to jest jednak  mimo tego bym pojechał ale jakbym wiedział na 100% że mnie lubi. Oprócz tego to rozmawiamy czasem przez kamerkę bo ona tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, oink napisał:

moze jest poschizowana rozmyslaniem czy sie tobie podoba czy nie 

hmm no tak naprawdę to mówiła mi wiele razy że się boi o swój wygląd choć ona naprawdę jest bardzo ładna dlatego nie wiem czemu i może to być racja bo nigdy jej tak za bardzo nie mówiłem że jest bardzo ładna, jedynie dawałem serduszko tak jak na messengerze się  daje bo ona mi tak dawała a ona zawszę mówi jak bardzo się jej podoba i bardzo często pyta by jej wysłać zdjęcie.

Ciężko ją zrozumieć naprawdę ale może lepiej jak jej powiem że bardzo ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłbyś gotów pojechać to zapytaj czy miałaby ochotę. To najprostszy sposób żeby ocenić jakie masz u niej szansę. Spotkanie twarzą w twarz.

Piszesz że chciałbys wiedzieć czy Cię lubi a wtedy byś pojechał na 100%. Słuchaj,jeśli sie zgodzi na spotkanie to już masz odpowiedź że Cię lubi. Po za tym kto normalny ciągle ze sobą gada gdy kogoś nie lubi? Nie uzależniaj tego od spotkania,bo to akurat dosc jasne. Jak jej zaiponujesz to dopiero Cie... polubi😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, _sandra napisał:

Skoro byłbyś gotów pojechać to zapytaj czy miałaby ochotę. To najprostszy sposób żeby ocenić jakie masz u niej szansę. Spotkanie twarzą w twarz.

Piszesz że chciałbys wiedzieć czy Cię lubi a wtedy byś pojechał na 100%. Słuchaj,jeśli sie zgodzi na spotkanie to już masz odpowiedź że Cię lubi. Po za tym kto normalny ciągle ze sobą gada gdy kogoś nie lubi? Nie uzależniaj tego od spotkania,bo to akurat dosc jasne. Jak jej zaiponujesz to dopiero Cie... polubi😉

Z tym spotkaniem to jedynie za miesiąc lub w lipcu myślę że mógłbym ale tak na razie to chciałbym jakoś się dowiedzieć, ale może masz rację że skoro piszemy to może mnie lubi tylko fajnie by było wiedzieć jak bardzo bo jej zachowanie jest takie dziwne ale mimo tego zawszę jest bardzo miła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze powinieneś z nią poruszyć ten temat. W subtelny sposób zapytać dlaczego raz mówi jedno a później innymi słowami jakby to wymazuje. Jeżeli mimo wszystko coś ma z tego być to i tak musicie potrafić ze sobą rozmawiać o waszych uczuciach, a myśle ze z takiej rozmowy nic złego nie wyniknie. Możesz tez spróbować po prostu zasugerować jej lub powiedzieć ze jest ci bliższa niż koleżanka i ze chciałbyś się spotkać itd i po jej reakcji na takie wiad powinieneś poznac czy ona chciałaby czegos więcej czy nie 😉 . Pozdrawiam 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sang napisał:

Z tym spotkaniem to jedynie za miesiąc lub w lipcu myślę że mógłbym ale tak na razie to chciałbym jakoś się dowiedzieć, ale może masz rację że skoro piszemy to może mnie lubi tylko fajnie by było wiedzieć jak bardzo bo jej zachowanie jest takie dziwne ale mimo tego zawszę jest bardzo miła 

Nieważne ze za miesiąc, liczą się chęci Obstawiam jeszcze, że ona sama nie wie na czym stoi bo chyba jesteś dość nieśmiały,  wyżej przeczytałam ze nie powiedziałeś jej nawet że ładna z niej dziewczyna. Skoro tak myślisz to szczery komplement raz na czas na pewno zaprocentuje 😋 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Szymciax33 napisał:

Myśle, ze powinieneś z nią poruszyć ten temat. W subtelny sposób zapytać dlaczego raz mówi jedno a później innymi słowami jakby to wymazuje. Jeżeli mimo wszystko coś ma z tego być to i tak musicie potrafić ze sobą rozmawiać o waszych uczuciach, a myśle ze z takiej rozmowy nic złego nie wyniknie. Możesz tez spróbować po prostu zasugerować jej lub powiedzieć ze jest ci bliższa niż koleżanka i ze chciałbyś się spotkać itd i po jej reakcji na takie wiad powinieneś poznac czy ona chciałaby czegos więcej czy nie 😉 . Pozdrawiam 😘

Chyba faktycznie lepiej będzie spytać ale ciężko powiedzieć czy teraz czy może jak poczekam trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×