Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
robertvegaaa

Trener personalny, dieta, treningi, suplementacja - schudnij szybko i zdrowo!

Polecane posty

Witaj!

 

Mam na imię Robert i jestem certyfikowanym trenerem personalnym i dietetykiem.

 

Od ponad 20 lat pracuję nad swoją sylwetką i pomagam online innym w osiągnięciu wymarzonego wyglądu, kondycji lub po prostu zdrowia.

 

 

Jak działa prowadzenie online:

 

1. Wypełniasz krótką ankietę, podajesz mi swoje wymiary/wagę, wiek, staż treningowy oraz cel jaki chcesz osiągnąć.

 

2. Dostajesz plan treningowy + łatwą do przygotowania i smaczną dietę dopasowaną specjalnie pod Ciebie (gotowanie zajmie Ci godzinę raz na 3 dni) + suplementację.

 

3. W razie potrzeby jestem w stanie nadzorować również Twoją suplementację dopingiem.

 

4. Mamy stały kontakt, e-mail, whatsap, instagram, telefon. Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

 

6. Co tydzień przesyłasz mi wymiary + wagę oraz raport z opisem samopoczucia i przebiegu ostatniego tygodnia (jest to silnie motywujące, nikt tak nie ukręci bata na Ciebie jak trener trzymający rękę na pulsie). Ja następnie dostosowuję kalorie i makroskładniki w diecie oraz inne zmiany jeśli są potrzebne.

 

7. Dieta jest smaczna, łatwa i tania w razie czego wdrażam też zamienniki, jeśli coś miałoby nie smakować.

 

8. Samej diety nie rozpisuje bo to nic nie da. Prowadzę moich podopiecznych kompleksowo, dieta plus zmiany na bieżąco jeśli potrzebne, wytyczne co do treningu/cardio plus zmiany, suplementacja. Co 7 dni przesyłasz raport z wymiarami i odczuciami co do diety/prowadzenia, a ja wszystko dostosowuje na bieżąco tak aby przełamywać stagnacje i żeby były ciągle efekty.

 

9. Koszt 200 zl/ na miesiąc, tylko taka forma współpracy, bo tylko w taki sposób dojdziemy wspólnie do celu i przełamiemy wszelkie stagnacje przy zdobywaniu wymarzonej sylwetki.

 

10. Prowadzę również osoby z różnymi schorzeniami np. tarczycy lub problemami hormonalnymi, układu trawiennego itp.

 

11. Wyniki gwarantowane!

 

Zapraszam do współpracy

 

E-Mail: roberosu(at)gmail.com

 

Efekty moich podopiecznych na Instagramie...

 

Instagram: RobertVegaaa

 

Facebook: Robert Suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy trafia na rynek drożdże Yarrowia Lapolityca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×