Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolajna12

Czuje się jakby wisiała nade mną klątwa..

Polecane posty

Nie mogę poznać normalnego faceta, każdy kolejny okazuje się gorszym kłamcą i manipulantem, wiem że zaraz ktoś napiszę, że sama sobie takich wybieram. 

To nie prawda, zakładają maski na gęby i okazuje się po czasie kiedy wychodzą kłamstwa albo przyłapuje na bajerowaniu z inną.

Jest mi tak przykro, wszystkie moje koleżanki mają fajnych, ogarniętych facetów, a ja wiecznie sama z przelotnymi znajomościami, które kończą się podobnie. (zrobieniem mnie w uja....) 

Mam już tego dość, czuje się jakbym była przeklęta, tyle razy próbowałam a zakończenia takie same, odkrycie czegoś albo złapanie na oszustwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za szybko dajesz im szansę... przez to, ze wszystkie koleżanki kogoś już mają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Może za szybko dajesz im szansę... przez to, ze wszystkie koleżanki kogoś już mają 

 

Może i tak.. chociaż nie należy do "łatwych", wydaje mi się, że normalnie rozpoczynam znajomość, poznaje powoli, a kiedy już sie zaangazuje to nagle wszystko sie wali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, karolajna12 napisał:

Może i tak.. chociaż nie należy do "łatwych", wydaje mi się, że normalnie rozpoczynam znajomość, poznaje powoli, a kiedy już sie zaangazuje to nagle wszystko sie wali..

Nic podobnego nie miałam na myśli... bardziej miałam na myśli bycie z braku laku ale to też chyba nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karolajna12 napisał:

Mam już tego dość, czuje się jakbym była przeklęta, tyle razy próbowałam a zakończenia takie same, odkrycie czegoś albo złapanie na oszustwie..

Skończ z szukaniem. Ten, który ma Cię znaleźć sam Cię znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

Skończ z szukaniem. Ten, który ma Cię znaleźć sam Cię znajdzie.

wątpie, że taki istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, karolajna12 napisał:

wątpie, że taki istnieje

To chyba lepiej być samemu niż w związkach z kolejnymi, płytkimi gośćmi?

Poza tym najpierw trzeba nauczyć się być szczęśliwym w pojedynkę i dopiero wtedy myśleć o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, podswiadomie przyciagam samych typow spod ciemnej gwiazdy, czego oczywiscie nienwidac na pierwszy rzut oka. Na razie sobie odpuscilam wszelkie relacje, skupiam sie na pracy i na sobie. Jak sie ktos znajdzie to fajnie, a jak nie to jest duzo innych ciekawych rzeczy, ktorymi mozna sie zajac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×