Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ignama

Bład popełniony w pracy.

Polecane posty

Cześć. 

Mam mały dylemat postaram się go krótko opisać i na końcu chciałambym poznać wasze opinie i  może jakieś rady. 

Otóż spisywałam jak co tydzień towar który trzeba zamówić niestety popełniłam błąd wpisując rzeczy które są pilne potrzebne że po prostu mamy ich dużo a tamte odwrotnie. Skutek jest taki że towaru nie starczy do kolejnego zamówienia i dostawa będzie musiała przyjechać jeszcze raz. Odbyłam rozmowę telefoniczną z szefem w której wytknął mi ten bład krzycząc na mnie przez ponad 30 minut i pytając czy mam go za ...a. Przeprosiłam za całą sytuacje już dzisiaj, wiem że ponosze odpowiedzialność za to ale to jest moja pierwsza ,,wpadka" w  tej pracy dotychczas wszystko było ok wszystko wykonywałam dobrze.

Moje pytanie jest takie czy zacząć jutro rozmowę z szefem jeszcze raz czy po prostu lepiej już nie zaczynać tego tematu( szefa nie ma cały czas jest tylko raz-dwa razy dziennie u nas) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ignama napisał:

Moje pytanie jest takie czy zacząć jutro rozmowę z szefem jeszcze raz czy po prostu lepiej już nie zaczynać tego tematu( szefa nie ma cały czas jest tylko raz-dwa razy dziennie u nas) 

Sądząc po jego zachowaniu to nic nie da. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×