Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich na forum, mam 13-letniego syna. Jak chodziłam z nim w ciąży to nie było jeszcze wszystkich wynalazków typu aplikacje pokazujące, jakim owocem jest mój synek, jak się rozwija, co może jeść, itp. Trochę żałuję, bo na pewno nie jeden raz patrzyłabym sobie, ile miał centymetrów i jak rósł w moim brzuchu. Ale do rzeczy: jako że od tego czasu mocno posunęliśmy się w technologii, zastanawiam się, jakie aplikacje polecacie, żeby wspomóc wychowanie dziś. Wiem, że wychowanie to ciągła praca, przede wszystkim poza telefonem 🙂 ale zastanawiam się, jak wspomóc rozwój dziecka oraz mieć pewność, że jest bezpieczny. Chciałabym na przykład mieć jakiś wgląd w to, ile czasu spędza na graniu w telefonie, co w sumie nie jest zbyt produktywne no i na pewno chciałabym wiedzieć, czy znajduje się tam, gdzie powinien, jak np. powinien być w szkole itp. Jedna z moich znajomych polecała mi taką aplikację "Find My Kinds", podobno pokazuje lokalizację dziecka super dokładnie. Macie jakieś opinie o tej aplikacji? Może polecicie jakieś inne aplikacje, których używacie? Dzięki bardzo z góry za każdą opinię, szukam inspiracji! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×