Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosc z

Nie irytuje Was już to durne bronienie agresji czarnych przez lewice?

Polecane posty

Rzygac mi się już chce jak widze, jak lewackie media na wszelkie sposoby próbują bronic czarnych, którzy teraz zachowują się jak dzicz.

Sama mam w dość dużym stopniu lewicowe poglady, ale zawiodłam się tym razem.

To, ze doszło do niesprawiedliwości to nie usprawiedliwia w ZADNYM stopniu ich dewastowania kraju! Bijatyki, katowanie (w ich zmasowanym atakach zgineło już kilku białych) i niszczenie mienia, a takze całego dorobku życiowego niektórym osobom.

Jak widac, lewica "brzydzi sie agresji" tylko wtedy jeżeli uderza w mniejszości...

  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie ze tak... 

W obecnym swiecie nic nie dzieje sie przypadkiem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Was już to durne bronienie nieuzasadnionej agresji policji przez rasistów?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 
0
 Advanced issue found
 
😐
 
1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Nie. 
Policja musi używać siły, żeby pilnować porządku i bronić ogółu społeczeństwa. Po to jest przecież stworzona ta instytucja. A nie od wystawiania mandatów jak ktoś krzywo zaparkuje samochód.
Swoją drogą... w pracy mam sporo do czynienia z policją i zatrzymanymi przez nich ludźmi- wierz mi, nikogo nie biorą na „dołek” tak po prostu, nie zatrzymują za niewinność.

A tak poza tym- Murzyni to najwięksi rasiści

Rozumiem że mówisz o policji w USA? I stamtąd też czerpiesz swoje doświadczenia? Bo widziałam film jak pokojowy protestant, który klęczał i mówił, że kocha policję jak braci, chce ich zrozumieć i z nimi współpracować, został wyrwany z tłumu i aresztowany. Nie wiedziałam, że korzystanie z prawa do wolności słowa jest przestępstwem.

Obowiązkiem policji jest duszenie niewinnego obywatela, bo miał wspólną rasę z przestępcą? Niezły tok rozumowania 🙂

Większość protestów jest pokojowych. Pokojowi protestujący też są bici i aresztowani - w jaki sposób to chroni innych obywateli? Przestępców i złodziei należy aresztować, to oczywista sprawa. Ale mnóstwo białych obywateli korzysta z protestów jako okazji do grabieży, co jest udokumentowane na wielu nagraniach.

Największymi rasistami niestety zawsze będą biali, bo niestety to oni stworzyli system niewolnictwa, opresji i agresji. To oni kolonizowali, grabili, gwałcili, przywłaszczali i zabijali. Nie jest to naszą winą, że tak było, ale to co możemy zrobić współcześnie, to uświadomić sobie jak uprzywilejowane życie mamy dzięki temu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi

W Amsterdamie i  Rotterdamie ostatnio też była demonstracja, broniąca ich praw. Mają tutaj tak świetne życie. Zawsze obstentacyjnie przechodzą na czerwonych światłach, mają po 4-5 dzieci i siedzą na zasiłkach. Żyją dzięki podatkom, które ja płacę. Jest naprawdę malo czarnoskórych, pracowitych, fajnych ludzi. Tu chodzi o uczciwość, a nie rasizm. Biali też siedzą na zasiłkach, np w Anglii jest dużo takich ludzi, ale u czarnoskórych występuje tak typowe sla nich zachowanie, zawsze pełni pretensji. Już od stuleci czują się wciąż gorsi, wciąż domagają się więcej praw a mają je wszystkie tak naprawdę. To tak jakby cały czarnoskóry naród misia l pójść do psychologia ,aby podnieść swoją wartość siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Evvita124 napisał:

W Grecji tak samo. W Atenach to strach chodzić. Miasto im oddało całe kamienice i teraz wygląda jak favela. 

Och, identycznie we Francji. Tam gdzie mieszkaja biali jest czysto, schludnie i spokojnie. Tam gdzie czarni i araby sa wiekszoscia, bez wzgledu na to ile by miasto nie wpakowalo milionow € zawsze jest syf i mordownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka

Wrzuciłam kiedys post na Insta, moje konto jest małe, obserwuje mnie około 500 osób. Zdjęcie przedstawiało zielone oczy członka mojej rodziny i w podpis wstawiłam jakiś cheesy opis, że to najrzadszy i wyjątkowy kolor tęczówek (po angielsku). Jakaś ciemnoskóra kobieta zaczęła sie ciskać, że to jest wyjątkowy kolor tylko u 'ethnic person', a na moją odpowiedź, że my też jesteśmy 'ethnic people', że urodzilismy się w Europie i jesteśmy 'native Europeans' zaczęła się jazda bez trzymanki. Ci ludzie nie rozumieją, że kraje, które używały niewolników i wykorzystywały zmaorskie kolonie to zaledwie ułamek krajów europejskich. Dla nich biały = anglosaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Nie. 
Policja musi używać siły, żeby pilnować porządku i bronić ogółu społeczeństwa. Po to jest przecież stworzona ta instytucja. A nie od wystawiania mandatów jak ktoś krzywo zaparkuje samochód.
Swoją drogą... w pracy mam sporo do czynienia z policją i zatrzymanymi przez nich ludźmi- wierz mi, nikogo nie biorą na „dołek” tak po prostu, nie zatrzymują za niewinność.

A tak poza tym- Murzyni to najwięksi rasiści

I tak po za tym nr 2- w policji pracują ludzie i jak nie umiesz z nimi normalnie rozmawiać to jesteś po prostu Z. J. E. B. A. N. Y.

Właśnie dlatego ze w policji pracują ludzie, to ja Mam  z nimi doświadczenia zgoła odmienne  od Twoich.

zgadzam się natomiast, ze czarnoskórzy to najwięksi rasiści, tyle ze to nie wzięło się z powietrza a wynika ( bardzo ogólnie i powierzchownie) z przekazywanej z pokolenia na pokolenia nienawiści tych, którzy zostali realnie skrzywdzeni przez białych. Faktycznie  kiedyś obrywali za kolor skory (były urządzane polowania, zatrzymania bez powodu, protesty i agresja jak czarni dostali pozwolenie na studiowanie, sklepy i plaże wyłącznie na kolorowych  itd).
abolutnie  ich nie bronię bo dochodzi do kuriozalnych sytuacji, w których wyrzucenie z knajpy czarnego za to ze pije i robi burdy jest równoznaczne z rasizmem.
W stanach było tez wiele przypadków w wyniku, których to biały był brutalnie zatrzymywany przez policję i brutalność policji była nieadekwatna - nie protestował  nikt, żadne gwiazdy nie wstawiały politycznie poprawnych postów na IG.

Edytowano przez Lotte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
4 minuty temu, Dark Evil napisał:

Jakie to creepy, trzeba było babsztyla zbanować(jak to robią rasowe instagramerki). Wszyscy ludzie należą do jakiś grup etnicznych większych lub mniejszych

Czasami mam wrażenie, że dla niektórych POCów każda biała osoba to potomek ludzi, którzy mieli niewolników, gwałcili ich i zabijali dla własnej przyjemności. Jest to krzywdzące, bo czarny niewolnik to zapewne ostatnia rzecz jakiej pożądali moi przodkowie (być może nawet nie zdawali sobie sprawy z ich istnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że irytuje. Ale jeszcze bardziej przeraża mnie, że nikt tj władze krajów gdzie mieszkają czarni, celebryci, politycy, ugrupowania różnej maści i media zamiast ogarnąć temat, to sieją nienawiść wobec białych. Samo bycie białym to już rasizm. Każda wypowiedź to rasizm. Celebryci robią wodę z mózgu całym społeczeństwom. Nieznający historii czarni przekazują sobie tylko hejt wobec innych ras. Nikt nie mówi o mordowaniu białych w Afryce, o nietolerancji w krajach gdzie żyje dużo czarnych. Różne "gwiazdy" na FB, IG i w innych mediach powielają kłamstwa i obniżają pozycję białego człowieka. To jest niebezpieczne. Oby więcej takich panów jak ten czarny z wywiadu, ale wiem że to jakiś wyjątek:

https://streamable.com/s5nhxp

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi

Wyobraźcie sobie jakbym poszła z napisem : White lives matter. To by dopiero była wojna. W życiu by to nie przeszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na takie obrazki jak w USA cieszę się, że jesteśmy krajem jednolitym etnicznie, a lewicowe oszołomstwo trzymamy na krótkiej smyczy. Tyle.

Swoją drogą to dziwne, że oni wspierają czarnych z USA, a ewidentne łamanie praw człowieka pod nosem nie zrobiło na nich wrażenia. Patrz Warszawa i czyszczenie kamienic. Za mało medialny temat?  Czy musi być kolorowo, żeby zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×