Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gggd

O co chodziło nauczycielce?

Polecane posty

Na lekcji online kiedy byłam na niej tylko ja nauczycielka kazała mi włączyć kamerkę i to nie było by dziwne gdyby nie to że w ogóle nie chciała mnie z niczego pytać a na następnych lekcjach gdy było więcej osób i nas pytała to już nie kazała wyłączać kamerki. Gdy zapytałam po co mam włączać kamerkę to powiedział że dawno nas nie widziała i chciała nas zobaczyć. Czy naprawdę kazała mi włączyć kamerkę tylko po to czy raczej chciała sprawdzić czy u mnie w domu jest wszystko w porządku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gggd napisał:

Na lekcji online kiedy byłam na niej tylko ja nauczycielka kazała mi włączyć kamerkę i to nie było by dziwne gdyby nie to że w ogóle nie chciała mnie z niczego pytać a na następnych lekcjach gdy było więcej osób i nas pytała to już nie kazała włączać kamerki. Gdy zapytałam po co mam włączyć kamerkę to powiedział że dawno nas nie widziała i chciała nas zobaczyć. Czy naprawdę kazała mi włączyć kamerkę tylko po to czy raczej chciała sprawdzić czy u mnie w domu jest wszystko w porządku? Mam autokorektę w komórce i zamiast włączyć może pisać wyłączyć więc to poprawiłam 

 

Edytowano przez Gggd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×