Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
uległy23

Fantazja z fryzjerką

Polecane posty

Witam! Jestem 23 letnim facetem. Mam fantazję, w której zostałbym doprowadzony związany do fryzjera (najlepiej kaftan bezpieczeństwa), a następnie przywiązany do fotela, gdzie fryzjerka by mnie strzygła (super byłoby pod jakąś lateksową peleryną), a na koniec zdominowała. Wiem, że jest to niemal niemożliwe do spełnienia, ale chciałbym dokonać tego chociaż po części. Jest może gdzieś w Polsce salon gdzie przywiązaliby mnie do fotela, lub chociaż jakaś chętna fryzjerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem z jedną ...była młoda, miała bardzo ładną twarz i była bardzo plussize, znacznie większa bbw,  niż te, które mi się podobały...Ale fajnie dotykała włosów i układalem sobie w głowie fantazję jak zrobić to z nią przy jej bbw? Czy jest wydepilowaną, jak lizałoby się ją, jak robi loda, jak wejść w jej wielką, ogromną pupę, jak wyglądałby Hiszpan....? Fantazje te zajęły mi cały czas jej strzyżenia i wyszedłem z zakładu nieco oszołomiony i niespełniony. W domu powtórzyłem w głowie te fantazje bawiąc się członkiem i strzelając mleczkiem do umywalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×