Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aniax

Wyprowadzka do Uk

Polecane posty

Witam mam propozycję od tesciowej wyjazdu z mężem i 9 letnim synem do UK. Tam już będzie załatwiony dom praca. Nie mam pojęcia co robić ani Ja ani maz nie znamy angielskiego tylko rosyjski i niemiecki nasze dziecko nie jest skore do nauki też angielskiego. Boję się czy damy sobie tam radę a zwłaszcza nasz syn w szkole bez języka..  niby wszyscy mówią jedz jedz tam lepsze życie ale jakoś nie jestem przekonana widzę więcej przeciw niż za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nigdzie nie ma lepszego życia. W sensie na chwilę obecną w Anglii dalej coś tam lepszego jest niż w Polsce. Ale ceny domów (jeszcze przed koronawirusem) szły tylko w górę, czy to na wynajem czy to na sprzedaż. Z pracą jest różnie. Jest praca! Nie zrozum mnie źle. Chociaż na chwilę obecną z wirusem to ciężko. Wielka ilość ludzi poszwalniali. Podobno gospodarka anglieska będzie najbardziej dotknieta! Więc nie wiadomo czy jak to cholerstwo się skończy czy będzie lepiej. 

Języka bardzo szybko nauczycie się w pracy! Dziecko? Nie musisz się uczyć. Samo życie pomiędzy tym językiem: szkoła, znajomi, powiedzmy telewizja pomoże mu w nauce...

Jednak decyzja należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co wyczyniaja PISdzielce wyjazd do UK jest bardzo atrakcyjna sprawą nawet po brexicie.

W polsce nie masz gwarancji uczciwego procesu nawet bo trójpodział włądzy został złamany i sedziowie są usuwani jak sie władzy nie spodobają. W szpitalach morduja kobiety w ciązy bo całkowity zakaz aborcji jak w Iranie. Dziadowskie pensje i szalejąca drozyzna dzieki 500+. Tylko patologia została w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×