Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. 

Mam ogromny problem z poceniem całego ciała. Potrzebuję pomocy lekarza bo nic innego nie sprawdza się. Do kogo mam się udać? Czy ktoś też tak ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kasia Radkowska napisał:

Czy ktoś też tak ma? 

Z tego co wiem, u ludzi to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, fakt zimą mniej ale ja latem  mam cały czas wilgotną twarz, plecy mokre między nogami cały czas mokro. To nie są jakieś wymysły tylko poważny problem. Wstydzę się wychodzić z domu bo przejdę kilkanaście metrów i już jestem cała mokra. Żadne perspibloki etiaxile nie pomagają. Czy to może być od jakieś choroby? Ogólnie wszystkie badania mam ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wypije np kieliszek wódki albo piwo to już robię się mokra. Popadnę przez to w depresję, nie chce żeby mąż mnie dotykał bo się po prostu wstydzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasia Radkowska napisał:

ale ja latem 

Co to znaczy latem? Przy +20st.C. czy dopiero powyżej 25-30st.C?

Powyżej 25st.C. to zupełnie normalne, szczególnie jeśli jest duszno. Kiedy mniej się pije i rusza efekt jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np jest zima, galeria, inni ludzie w kurtkach a ja krótki rękaw i mokra twarz, najgorsze są włosy na głowie, robią się mokre przy skórze, wtedy to dopiero wstyd. Albo np idę do znajomych i jak mam się witsac buziakiem to na samą myśl o tym że jestem mokra robię się jeszcze bardziej. Nie znam nikogo kto tak ma... To naprawdę problem i nie wiem gdzie szukać pomocy. To jest przez cały rok. W życiu nie poszłabym do klubu potańczyć bo wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi jak wstaje bo wiem że sofa albo krzesło będzie mokre 😞Np jest zima, galeria, inni ludzie w kurtkach a ja krótki rękaw i mokra twarz, najgorsze są włosy na głowie, robią się mokre przy skórze, wtedy to dopiero wstyd. Albo np idę do znajomych i jak mam się witsac buziakiem to na samą myśl o tym że jestem mokra robię się jeszcze bardziej. Nie znam nikogo kto tak ma... To naprawdę problem i nie wiem gdzie szukać pomocy. To jest przez cały rok. W życiu nie poszłabym do klubu potańczyć bo wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasia Radkowska napisał:

To naprawdę problem i nie wiem gdzie szukać pomocy.

Zacząć od lekarza pierwszego kontaktu. Nie dać się spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mówili mi wszyscy w domu że z wiekiem minie ,ale coś jakos nie mija. Wiem co czujesz, ja poce się nawet na pośladkach, więc jest to strasznie krępujące. Slyszlalam kiedyś o botoksie pod pachy , dłonie i stopy , ale na całe ciało nie mam pojęcia co wymyślić. Mój tata ma ten sam problem i koledzy z pracy polecili mu kąpiele w liściach orzecha ale suszonych czerwcowych. Nie próbowalam tego sposobu ale wkrótce mam zamiar wypróbować, bo lato już prawie jest a ja ledwo co z domu wyjdę już mokra. Od ilu lat ten problem trwa u ciebie? A lekarz to chyba dermatolog

Edytowano przez Nataaa_01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak długo że już nie pamiętam od kiedy ... Może kilkanaście... U mnie najgorsza jest głowa, plecy i tyłek 😐 jestem załamana, zmieniając bieliznę 3 razy dziennie. Nikt tego nie zrozumie jeśli tego nie ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem cię w 200% , wstyd mi wogole komuś rękę podać, więc nawet na randki nie chodzę. Też nie mam pojęcia co z tym zrobić, bo gdyby było chociaż na jednej części ciała to jakoś bym to przeżyła ale no na całym to nie da się wytrzymać. Myślałam o wizycie u dermatologa, ale wątpię że on coś ugra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może endokrynolog, nie wiem kto mógłby pomóc. A może rodzinny coś wskóra. Chociaż jak kiedyś mojemu wspomniałam to powiedział coś o metabolicznym pocenie czy jakoś tak i że tak już jest 😐 ale jak tak jest? Ja już nie daje rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2020 o 23:50, Kasia Radkowska napisał:

A może endokrynolog, nie wiem kto mógłby pomóc. A może rodzinny coś wskóra. Chociaż jak kiedyś mojemu wspomniałam to powiedział coś o metabolicznym pocenie czy jakoś tak i że tak już jest 😐 ale jak tak jest? Ja już nie daje rady 

Możesz spróbować endokrynologa, mój tata był u rodzinnego to mu powiedziała że tak już ma i nic z tym nie zrobi😶dlatego ja nawet nie ide do rodzinnej bo wiem co mi powie

Edytowano przez Nataaa_01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2020 o 21:59, Kasia Radkowska napisał:

Wróciłam z grilla, dobrze że ciemno się robi bo upocona i mokra jak mysz 😐

Szkoda że nie ma nic co mogłoby nam pomóc 😥 powodzenia w szukaniu lekarstwa! Daj znać pod postem jeśli by ci coś pomogło kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2020 o 20:44, Nataaa_01 napisał:

Możesz spróbować endokrynologa, mój tata był u rodzinnego to mu powiedziała że tak już ma i nic z tym nie zrobi😶dlatego ja nawet nie ide do rodzinnej bo wiem co mi powie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KrzysztofJerzyna napisał:


Przywiązujecie uwagę do tego co jecie? Mozna zainteresować się nowoscią z NOVEL FOOD a mianowicie drożdżami yarrowia lipolitica.
 

Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×