Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hejjanekjestem

Nagrywanie Seksu

Polecane posty

5 minut temu, Hejjanekjestem napisał:

Jak zagadać z dziewczyna żeby chciała nagrywać nasz wspólny seks? Zadawaliście kiedyś to pytanie? 

Lepiej tego nie robić...radzę to dziewczynom. Chyba że z mężem w długim udanym związku - mniejsze ryzyko a nawet fajna rzecz do wspominania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może znaleźć w necie jakiś artykuł, że to popularna praktyka w dzisiejszych czasach. Przedstaw swoją opinię (w sposób delikatny), że to może być coś ekscytującego. I pamiętaj, że kropla drąży skałę... Najpierw zdjęcia twarzy, a przy tym dużo komplementów, później sylwetka w ubraniu, którego z czasem może być coraz to mniej, a później..... Ja w ten właśnie sposób uzyskałem niesamowite zdjęcia i filmiki przy których filmiki z internetu to zwykłe nudy. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2020 o 18:16, Hejjanekjestem napisał:

Jak zagadać z dziewczyna żeby chciała nagrywać nasz wspólny seks? Zadawaliście kiedyś to pytanie? 

Nie zadawałem.... ustawiłem kamerkę i powiedziałem:

- Dzisiaj będziemy nagrywać! 

Potem wspólne oglądanie bardzo nas nakręcało i wychodziły z tego coraz lepsze filmiki... samonakręcająca się spirala... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jbsg napisał:

Nie zadawałem.... ustawiłem kamerkę i powiedziałem:

- Dzisiaj będziemy nagrywać! 

Potem wspólne oglądanie bardzo nas nakręcało i wychodziły z tego coraz lepsze filmiki... samonakręcająca się spirala... 🙂 

a potem nas już nie będzie, na naszych grobach rosnąć będą konwalie i niezapominajki a młodzi ludzie będą oglądać, jak się bawiliśmy ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ddt60 napisał:

a potem nas już nie będzie, na naszych grobach rosnąć będą konwalie i niezapominajki a młodzi ludzie będą oglądać, jak się bawiliśmy ....

 

Już dawno skasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie sesje to super zabawa, ale żeby nie była zbyt ryzykowna, to po pierwsze tylko w udanych i ustabilizowanych związkach a po drugie filmiki nie powinny być jednostronne w ujęciach, np tylko ona jest filmowana w sposób rozpoznawalny, z twarzą, a on nie. Jak seks to równomiernie obydwoje. Super sprawą jest znaleźć - mieć kogoś zaufanego i dyskretnego żeby trzymał kamerę albo telefon w rękach i robił dynamiczne ujęcia. Można też wynająć zawodowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×