Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Robinnn

Związek a sex

Polecane posty

Witam. Od długiego czasu mam problem że swoją kobietą. Jesteśmy już długo razem lecz mieliśmy przerwę w której ona była z innym. Wróciliśmy do siebie lecz stale jest tak że moja partnerka unika seksu. Stałe jest zmęczona itd . Ja robię wszystko tak jak trzeba ale już sam nie wiem co jest grane. Bardzo ja kocham i ona to wie lecz to że stale muszę zabiegać o sex doprowadza mnie do szału. Zastanawiam się może ja Po prostu ja nie pociągami pytałem lecz ona twierdzi że jest ok ale nie jest bo by nie było takich akcji. Ktoś mi doradzi co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytaj jej skąd to zachowanie... Jeśli jest tak jak piszesz to prawdopodobnie jednak nie robisz wszystkiego dobrze bo jednak z jakiegoś powodu tego seksu unika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starosłowiańskie przysłowie mówi, że kobieta odmawia seksu tylko w przypadku gdy:

- jest chora, albo 

- robi to z kimś innym

czyli, aby wykluczyć to drugie, idź z nią do ginekologa.

Edytowano przez starr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być że tamten robił jej dobrze tęskni za nim i nie ma ochoty na ciebie. Albo poprostu bzyka się z tamtym jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Ddt proszę Cię. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki 😴

Chodzi o generalnie nie pasował,,  zdjęcie to mały żart,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2020 o 13:41, Robinnn napisał:

Witam. Od długiego czasu mam problem że swoją kobietą. Jesteśmy już długo razem lecz mieliśmy przerwę w której ona była z innym. Wróciliśmy do siebie lecz stale jest tak że moja partnerka unika seksu. Stałe jest zmęczona itd . Ja robię wszystko tak jak trzeba ale już sam nie wiem co jest grane. Bardzo ja kocham i ona to wie lecz to że stale muszę zabiegać o sex doprowadza mnie do szału. Zastanawiam się może ja Po prostu ja nie pociągami pytałem lecz ona twierdzi że jest ok ale nie jest bo by nie było takich akcji. Ktoś mi doradzi co robić ?

Jak długi czas minął od kiedy ona była z innym?

Z czyjej inicjatywy wróciliście do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×