Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Crazy

Czy kobietom podoba się broda?

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu przestałem się golić, i zapuściłem dość fajną brodę. Z racji że jestem blondynem, a broda miała taki jasnobrązowy kolor, a pod światło taki rudawy, to se przefarbowałem i miał wyjść brązowy, ale za długo trzymałem farbę i wyszedł ciemniejszy. Niektórzy powiedzieliby, że farbowanie brody to nie męskie, ale ja inaczej uważam bo najważniejsze aby mi się podobało, i abym dobrze się czuł. Broda podoba mi się, codziennie ją myję szamponem przeznaczonym do tego, smaruję odżywką i olejkiem do brody.

Ale teraz pytanie:
Czy kobietom podoba się broda? Ostatnio trafiłem na coś takiego, że brodę mają żule i takie tam, chciałbym wiedzieć co myślą kobiety na temat brody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ano nim napisał:

Co jest z tobą nie tak gościu ... Farbujesz brodę ? Ogar .

A to coś nielegalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Crazy napisał:

A to coś nielegalnego?

To jest coś zniewieściałego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam mężczyzn, którzy normalnie chodzą do fryzjera z brodą i nie ma w tym teraz nic dziwnego. Podcinają i farbują zależy co chcą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Farelka napisał:

Znam mężczyzn, którzy normalnie chodzą do fryzjera z brodą i nie ma w tym teraz nic dziwnego. Podcinają i farbują zależy co chcą 🙂

Podcinanie to normalna sprawa ale farbować? Dla mnie to jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ano nim napisał:

Podcinanie to normalna sprawa ale farbować? Dla mnie to jest nienormalne.

Może dla ciebie, mi się podoba i dobrze się z tym czuję a to chyba najważniejsze no nie?

Edytowano przez Crazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Crazy napisał:

Może dla ciebie, mi się podoba i dobrze się z tym czuję a to chyba najważniejsze no nie?

Jeżeli ci się to podoba to znaczy że jest z tobą coś nie tak . Włosy na jajach też farbujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ano nim napisał:

Jeżeli ci się to podoba to znaczy że jest z tobą coś nie tak . Włosy na jajach też farbujesz ?

Co mają łonowce do brody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Crazy napisał:

Co mają łonowce do brody?

A muszą coś mieć ? Jak farbujesz brodę to włosy na jajach pewnie też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ano nim napisał:

A muszą coś mieć ? Jak farbujesz brodę to włosy na jajach pewnie też .

XDDD skąd takie przypuszczenia? Jesteś jakiś jebnięty w cymbał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crazy napisał:

XDDD skąd takie przypuszczenia? Jesteś jakiś jebnięty w cymbał

Właśnie ty jesteś jebnięty w dodatku zniewieściały . Tfuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, expresis verbis napisał:

"mi się podoba i dobrze się z tym czuję a to chyba najważniejsze no nie".

Slusznie, wiec jaki sens ma twoje pytanie?

Chciałem poznać, jak kobiety widzą brodę, czy im się podoba, ale jak widać, zamiast konkretnych odpowiedzi to otrzymałem jakieś bez sensu odpowiedzi z krytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię delikatny zarost, broda kojarzy mi się z niechlujstwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, mój facet zapuścił i wygląda o wiele bardziej sexy 😉 dostał ode mnie multitrymer babyliss żeby łatwiej mu było o zarost dbać, to ważne bo akurat on nosi taki krótki, nie jak gandalf 😉  oczywiście wciera też olejek oraz oczywiście myje go regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 11:45, Crazy napisał:

Chciałem poznać, jak kobiety widzą brodę, czy im się podoba, ale jak widać, zamiast konkretnych odpowiedzi to otrzymałem jakieś bez sensu odpowiedzi z krytyką.

Ja osobiście nie lubię jak facet ma brodę dla mnie to obrzydliwe ....każdy lubi co innego.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
Dnia 15.06.2020 o 12:43, Crazy napisał:

Witam, od jakiegoś czasu przestałem się golić, i zapuściłem dość fajną brodę. Z racji że jestem blondynem, a broda miała taki jasnobrązowy kolor, a pod światło taki rudawy, to se przefarbowałem i miał wyjść brązowy, ale za długo trzymałem farbę i wyszedł ciemniejszy. Niektórzy powiedzieliby, że farbowanie brody to nie męskie, ale ja inaczej uważam bo najważniejsze aby mi się podobało, i abym dobrze się czuł. Broda podoba mi się, codziennie ją myję szamponem przeznaczonym do tego, smaruję odżywką i olejkiem do brody.

Ale teraz pytanie:
Czy kobietom podoba się broda? Ostatnio trafiłem na coś takiego, że brodę mają żule i takie tam, chciałbym wiedzieć co myślą kobiety na temat brody.

 

Od zawsze nie podobała mi się broda u mężczyzny. Wąs, dobrze zadbany i pasujący do urody jest ok, lecz broda.....nie. Mężczyzna z brodą wydaje mi się taki niechlujny (?) no tak go odbieram. Drobny zarost może być lecz broda? Zastanówcie się zanim zapuścicie. Oczywiście jeżeli zapuszczacie brodę tylko dla siebie, bo lubicie, to Wasza sprawa, męska sprawa, lecz jak pytasz czy kobietom się podoba to napisałam swoje zdanie, że ja jestem przeciwna, że mnie się nie podoba. Poza tym mężczyzna z brodą wydaje się też starszy, może dlatego też młodzi mężczyźni tak z chęcią zapuszczają włosy na brodzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×