Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niktkogoznasz_15

Byliście karani czopkami albo lewatywą?

Polecane posty

Tak jak wyżej pytanie czy byliście kiedyś karani czopkami albo lewatywą, jeśli możecie opiszcie swoje historie bo nie wiem czego mam się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam, jestem i zapewne będę haha. z tego co napisałeś wnioskuje ze rodzice zapowiedzieli taką kare? może powiem jak to u mnie wygląda:
Zacznę od tego że rodzice nigdy na mnie nie krzyczą, nie zabierają mi telefonu i starają się nie karać w gniewie.  Mamy wszystko ustalone. Za na przykład pyskowanie, dostanie oceny 2 lub 3 z kartkówki (lub innego mniej ważniejszej rzeczy ), lub odmowę pomocy dostajemy (ja i moje rodzeństwo) od 1 do 3 czopków, i trzeba leżeć albo kucać, od 5 min do 20 min.  Za dostanie oceny 2 z sprawdzianu lub 1 z kartkówki, pobicie się z rodzeństwem, kłamanie itd. jest robiona lewatywa. od 500 ml do 1 L. potem czeka się od 5 min do 30 min (przeważnie na leżąco ale zdarza się że trzeba kucać). Za gorsze przewinienia może być też lanie (czasami na gołą czasami na majtki). Ilość pasów bądź klapsów zależy od przewinienia i od wieku, ale ja dostaje tak mniej więcej od 5 do 15 pasów. w sytuacjach "ekstremalnych" mama robi zastrzyk ale ja miałam tylko raz. czas jest zawsze ustalany z góry ale rodzice mogą dołożyć np 10 min za popuszczenie, wtedy jest tez ubierana pielucha i zatykany odbyt (jest to bardziej upokarzające niż lewatywa). oczywiście kary mogą się łączyć np jak się spóźniłam do domu o 1h to dostałam lewatywę i czopki naraz. Osobiście nie narzekam, wole mieć lewatywę niż szlaban. u nas w domu od małego rodzice i rodzeństwo było karane więc nagość nie jest problemem. Sposób na kary może dziwny ale skuteczny i wiem ze tez będę tak karać dzieci tylko może trochę delikatniej. jak ktoś chce to mogę opisać moją jakąś kare. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest dostać lanie               chciałam je sobie zrobić sama mam pas ze skóry rzecz jasna ale nie wiem jak pomóżcie mi nawet na goły choć 1nego klapsa albo 9 pasów albo lanie 50 pasów albo 50 klapsów zrobić to : rękom , pasem , kablem czy może wsadzę se w dupę czopki albo namoczyć pas lub dupę w wodzie i się lać      mam dla was chalange wsadzicie se w dupę 1 czopka albo proście o lanie pasem lub rękom proście o pomoc kolegów koleżanek albo rodziców kto podejmuje pisze że zrobione a kto nie ten mięczak  kto zrobił pisze ... a kto nie to pisze mięczak podejmuje swoje wyzwanie wy wybieram lanie pasem jestem twarda baba a jak coś mam 17 lat  lanie zrobie se sama pozycja do lania nr1 położyć się na plecy i nogi w górę majtasy w dół i pas w rękę nr2 wypinacie się na łóżko nr3 na róg i pasek w rękę      UWAGA NIE WYJDZIE WAM LANIE JAKIE ZAPAMIĘTACIE DO KOŃVCA ŻYCIA    można to zrobić w zabawie w dom i otrzymacie lanie od koleżanki ty jesteś dzieckiem i otrzymujesz lanie pasem lub rękom od przyjaciół zabawa w dom gdy jeszcze jest tata w zabawie to na gołą dupke papa

 

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×