Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Dziewczyna mi powiedziała, że ciąża i posiadanie dziecka będzie oznaczało rok przerwy od seksu

Polecane posty

Tyle, że ja już mam 36 lat przerwy od seksu, więc przerwy od seksu to mi już na razie wystarczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, G0sc napisał:

Tyle, że ja już mam 36 lat przerwy od seksu, więc przerwy od seksu to mi już na razie wystarczy... 😉

Coś chyba matma Ci szwankuje🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

Coś chyba matma Ci szwankuje🤔

Taaak? A jak powinienem napisać według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

A kto daje mi prawo żebym Ci mówił jak masz pisać?

Ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może 3 miesiące, ale często w praktyce bywa przerwa wiele lat, a czasem nawet na zawsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdolność do zbliżenia mężczyzna osiąga w wieku ok 14 lat, choć często organizm nie produkuje jeszcze spermy. 36 lat przerwy???? To już powinieneś dziadkiem być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Taki tam napisał:

Zdolność do zbliżenia mężczyzna osiąga w wieku ok 14 lat, choć często organizm nie produkuje jeszcze spermy. 36 lat przerwy???? To już powinieneś dziadkiem być

A niby dlaczego sperma jest konieczna do seksu? Bez niej zarówno wzwód, jak masturbacja, jak i orgazm są (były) możliwe, to seks też byłby możliwy, ale mniejsza o to.

Miałem na myśli całe życie bez seksu, bo trudno określić od kiedy "powinienem" go uprawiać. Gdyby się silić na to, to powiedzmy średni wiek inicjacji seksualnej był wśród moich rówieśników w wieku 17 lat, no to w takim razie mam 19 lat przerwy od seksu. Teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z matematycznego punktu widzenia owszem, ale w sumie to nie wiem czy tak do końca chciałem wiedzieć jak długo nie zamoczyłeś 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

Z matematycznego punktu widzenia owszem, ale w sumie to nie wiem czy tak do końca chciałem wiedzieć jak długo nie zamoczyłeś 😏

A co, przykro ci się zrobiło?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wręcz przeciwnie😂. Twoja wypowiedź o ile szczera to przywróciła mi nadzieję że są tacy co mają gorzej niż ja😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Taki tam napisał:

No właśnie wręcz przeciwnie😂. Twoja wypowiedź o ile szczera to przywróciła mi nadzieję że są tacy co mają gorzej niż ja😏

A ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×