Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G0sc

Dziewczyna mi powiedziała, że ciąża i posiadanie dziecka będzie oznaczało rok przerwy od seksu

Polecane posty

Tyle, że ja już mam 36 lat przerwy od seksu, więc przerwy od seksu to mi już na razie wystarczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, G0sc napisał:

Tyle, że ja już mam 36 lat przerwy od seksu, więc przerwy od seksu to mi już na razie wystarczy... 😉

Coś chyba matma Ci szwankuje🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

Coś chyba matma Ci szwankuje🤔

Taaak? A jak powinienem napisać według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

A kto daje mi prawo żebym Ci mówił jak masz pisać?

Ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może 3 miesiące, ale często w praktyce bywa przerwa wiele lat, a czasem nawet na zawsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdolność do zbliżenia mężczyzna osiąga w wieku ok 14 lat, choć często organizm nie produkuje jeszcze spermy. 36 lat przerwy???? To już powinieneś dziadkiem być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Taki tam napisał:

Zdolność do zbliżenia mężczyzna osiąga w wieku ok 14 lat, choć często organizm nie produkuje jeszcze spermy. 36 lat przerwy???? To już powinieneś dziadkiem być

A niby dlaczego sperma jest konieczna do seksu? Bez niej zarówno wzwód, jak masturbacja, jak i orgazm są (były) możliwe, to seks też byłby możliwy, ale mniejsza o to.

Miałem na myśli całe życie bez seksu, bo trudno określić od kiedy "powinienem" go uprawiać. Gdyby się silić na to, to powiedzmy średni wiek inicjacji seksualnej był wśród moich rówieśników w wieku 17 lat, no to w takim razie mam 19 lat przerwy od seksu. Teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z matematycznego punktu widzenia owszem, ale w sumie to nie wiem czy tak do końca chciałem wiedzieć jak długo nie zamoczyłeś 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

Z matematycznego punktu widzenia owszem, ale w sumie to nie wiem czy tak do końca chciałem wiedzieć jak długo nie zamoczyłeś 😏

A co, przykro ci się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wręcz przeciwnie😂. Twoja wypowiedź o ile szczera to przywróciła mi nadzieję że są tacy co mają gorzej niż ja😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Taki tam napisał:

No właśnie wręcz przeciwnie😂. Twoja wypowiedź o ile szczera to przywróciła mi nadzieję że są tacy co mają gorzej niż ja😏

A ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×