Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaK

Jakie mam wybrać imię dla córeczki?

Polecane posty

29 minut temu, moniaK napisał:

Hej chciałabym wam powiedzieć że już urodziłam małą Julkę, chciałam to wcześniej napisać ale oczywiście zapomniałam hasła 🙂 

czyli tak jak chciałaś. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, moniaK napisał:

Hej chciałabym wam powiedzieć że już urodziłam małą Julkę, chciałam to wcześniej napisać ale oczywiście zapomniałam hasła 🙂 

Julia piękne imię. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość888 napisał:

Julia piękne imię. Gratulacje!

dziękuje! Nasza Julcia ma się dobrze a na drugie imię ma Renata bo maż chciał chociaż nie wiem czzy to tak pasuje 🙂 

;

:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, moniaK napisał:

dziękuje! Nasza Julcia ma się dobrze a na drugie imię ma Renata bo maż chciał chociaż nie wiem czzy to tak pasuje 🙂 

;

:

gratuluję mamie Julci 🙂 Ja mam Antoninę  🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marzycielka Monika napisał:

gratuluję mamie Julci 🙂 Ja mam Antoninę  🙂 

dziękuje<3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 11:03, moniaK napisał:

 Hej!

Chciałabym się was zapytać czy macie jakieś fajne imię dla dziewczynki, nie "oklepane". Nie mam nic do oklepanych imion, bardzo mi się podobają, a szczególnie imię Julka, niestety mój mąż się nie zgadza i mówi, że nie chce by jego córka miała "oklepane" imię, proponował takie imiona:

-Ilona :classic_angry:,

-Gosia,

-Marysia,

-Helena,

-Klaudia :classic_mellow:,

-Renata :classic_angry::classic_mellow:,

Dla mnie te imiona nie są za ładne, z tych wszystkich imion najlepsza jest Klaudia, ale też takie średnie, twarde :classic_mellow:, a reszta beznadzieja 😞

Moje propozycje to: Julka :classic_love:, Lena, Zuzia, Pola, Zosia, Ania (Po babci), Oliwia, Magda, czy Marta, ewentualnie Antonina, czyli Tosia, ale żadne z tych imion mu się nie podoba 😢

Także błagam o pomoc! 

Wszystkie Reniaty i Marty, które znam to fajne dziewczyny, ale to chyba mało popularne imiona w dzisiejszych czasach. Po za tym to wasze wspólne dziecko więc imię obydwojgu powinno się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 11:03, moniaK napisał:

 Hej!

Chciałabym się was zapytać czy macie jakieś fajne imię dla dziewczynki, nie "oklepane". Nie mam nic do oklepanych imion, bardzo mi się podobają, a szczególnie imię Julka, niestety mój mąż się nie zgadza i mówi, że nie chce by jego córka miała "oklepane" imię, proponował takie imiona:

-Ilona :classic_angry:,

-Gosia,

-Marysia,

-Helena,

-Klaudia :classic_mellow:,

-Renata :classic_angry::classic_mellow:,

Dla mnie te imiona nie są za ładne, z tych wszystkich imion najlepsza jest Klaudia, ale też takie średnie, twarde :classic_mellow:, a reszta beznadzieja 😞

Moje propozycje to: Julka :classic_love:, Lena, Zuzia, Pola, Zosia, Ania (Po babci), Oliwia, Magda, czy Marta, ewentualnie Antonina, czyli Tosia, ale żadne z tych imion mu się nie podoba 😢

Także błagam o pomoc! 

No to się zdecyduj czy chcesz oklepana czy nie, bo imiona które proponujesz od lat królują w rankingach oklepania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, inkognitooo napisał:

No to się zdecyduj czy chcesz oklepana czy nie, bo imiona które proponujesz od lat królują w rankingach oklepania

ale ona już urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×