Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosalie99

Zakochałam się w geju!

Polecane posty

Hej wszystkim! Od roku jestem zakochana w geju :( Od początku byłam przekonana że kiedyś będziemy razem, inni zresztą też, a potem powiedział mi że jest gejem. Zawsze zachowywał się tak jakbym mu się podobała. Ciągle się bardzo przyjaźnimy ale boli mnie ta myśl że tak ważny facet w moim życiu nigdy nie będzie mój. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie powiem mu tego bo nie chcę stracić jego przyjaźni i byłoby bardzo niekomfortowo, tym bardziej nie mogę się od niego odciąć bo studiujemy na tym samym kierunku. Pomocy! Są tu jakieś osoby które miały podobną sytuację? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z domysłów wywnioskowałam że mój obiekt uczuć był gejem, wystarczy mi raz kiedy chciałam mu okazać że mi się podoba a on się wzdrygnął i odsunął, mimo że wiele razy mnie podwoził, dosiadał się na imprezach, więcej.. dawał swoje rzeczy do przechowania i we wszystkim chciał pomagać :-))) ja też dla facetów potrafię być koleżeńska ale nie znaczy to że wolę panie ;p. Zaczęło po jakimś czasie razić mnie, że on też z niektórymi facetami ma b. bliskie relacje, do tego specyficzny chód, takie żeńskie ruchy itd., do dziś nie wiem ocb choć parę lat już minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×