Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
guga1981

czy dać prezent na ślub

Polecane posty

Za 2 miesiące w naszej rodzinie jest ślub, prawdopodobnie nie pójdziemy. Teraz mam pytanie, nie chcę iść ponieważ obawiam się tej całej pandemii i z uwagi na dzieci nie chcę ryzykować. Nie ma to nic wspólnego z państwem młodym. Czy w związku z tym wypada pojechać na sam ślub do kościoła i dać prezent, czy tylko podrzucić kiedyś prezent a nie jechać nawet na ślub? Co byście zrobili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 godziny temu, guga1981 napisał:

Czy może ktoś się wypowiedzieć, co Wy byście zrobili w takiej sytuacji? 

Poszłabym na sam ślub, bo przecież to takie samo ryzyko jakby człowiek przebywał w sklepie czy gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama była w takiej sytuacji, była to jej kuzynki córka. Pojechała na ślub i dała kopertę. Później trochę żałowała, że była tak chojna bo para młoda nie podziękowała jakoś specjalnie. Zrobiło jej się przykro. Na pewno to dobrze świadczyło o niej w oczach innych i sama się z tym dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak pod kościół nie pojadę, oczywiście o ile nie pojedziemy w ogóle na samo wesele bo to na razie luźne ustalenia z mężem. Unikam takich zbiorowisk to bez sensu siedzieć w tym kościele, może podjadę kiedyś i prezent do domu im dam. Nie chcę dawać koperty właśnie bo do koperty przecież 200 zł nie wsadzę bo to głupio a prezent za taką kwotę już można kupić a skoro na weselu by nas nie było to niby dlaczego mam dawać kupę kasy? Teraz sama mam problemy, mąż ma różnie w pracy, generalnie 1/3 pracy i wypłaty mu odeszła więc bardziej też muszę patrzeć na nas, mam dzieci i dlaczego mają być poszkodowane. Szkoda, że to się wszystko tak zepsuło. 

Dzisiaj się dowiedziałam, że od września, nawet jak będzie druga fala i milion chorych to i tak dzieci pójdą do szkół. Jestem trochę przerażona. Teraz już wiem, że pewnie kiedyś to chwycimy i boję się o dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×