Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrus096

uczucie

Polecane posty

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
36 minut temu, cytrus096 napisał:

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Jak długo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
6 minut temu, cytrus096 napisał:

Ale co długo? 

znasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pari napisał:

znasz go?

Znamy się ponad rok, od ponad 4 miesięcy się spotykamy, całe życie człowiek się poznaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cytrus096 napisał:

Witam , czy dziewczynie wypada pierwszej powiedzieć o swoim uczuciu do mężczyzny ? 

Mianowicie pierwszy napisał , starał się o pierwsze spotkania , ale to ja pierwsza go pocałowałam w usta . Były deklaracje , że tęskni itd  , spotykamy się , ale nie wiem jak powiedzieć co czuję do niego . 

Czy warto zrobić pierwszy krok ? 

Najlepiej powiedz mu prosto z mostu ze jesteś nim zainteresowana. Kto nie ryzykuje nie pije szampana, lepiej spróbować niż potem żałować ze mogło być inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

No, ale chyba tak nie wprost. Prosto z mostu, to kark można sobie złamać (w tym przypadku serce)🙂 Musi, musi być na około tak, żeby to on się zdeklarował, jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pari napisał:

No, ale chyba tak nie wprost. Prosto z mostu, to kark można sobie złamać (w tym przypadku serce)🙂 Musi, musi być na około tak, żeby to on się zdeklarował, jak już.

Dokładnie. Ułatwić mu to jak tylko możliwe a nie wychodzić na ślepo z deklaracjami. Niech poczuje się pewnie, a wtedy powinien sam to zrobić jeżeli mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×