Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hellies

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2167
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

413 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hellies

  Czy to prawda, panowie?

  Współczuję bo z tego co piszesz wynika że tak naprawdę to nigdy nie kochałeś, nie byłeś zakochany w żadnej kobiecie. Pożądanie i seks to nie miłość. Powinny stanowić dodatek jako naturalny rozwój relacji ale jeżeli pierwszym i najważniejszym celem jakim sobie zakładasz jest seks i ewentualnie płodzenie dzieci to wątpię czy z jedną partnerką jesteś w stanie dłużej wytrzymać jak seks z nią Ci się już znudzi.
 2. Leć do niej zanim inny zacznie ją podrywać na miejscu. Jak będzie miała do wyboru związek wirtualny i związek realny to możesz być pewny że wybierze ten realny. Nie zwlekaj, świat do odważnych należy. Jeżeli masz 22 lata tak jak sugeruje Twój nick to rodzicom po prostu zakomunikuj że do niej jedziesz (lecisz) i kiedy. Niech wiedzą dokładnie co i gdzie. Niech nawet sobie z nią porozmawiają przez neta. Nie sądzę żeby odważyli się dorosłemu synowi zabraniać takiego spotkania.
 3. Może był jeszcze ktoś inny i zdał sobie sprawę że nie powinien działać na dwa fronty. Jeżeli Ciebie nie unika i możesz z nim rozmawiać chociaż chwilę to zapytaj co się stało ale specjalnie go szukać i wymuszać rozmowę moim zdaniem nie wypada. A mi się wydaje że nie powinna go nachodzić i wymuszać zagadywanie. Co innego gdyby nie mieli żadnego kontaktu wcześniej i chodziłoby o pierwszy krok. Wtedy to rzeczywiście facet nie musi pierwszy zagadywać. Jednak w tym przypadku mieli dobry kontakt i on bez wyraźnych powodów ją nagle ignoruje.
 4. No cóż, jak ktoś się obraża bez powodu to należy się też na niego obrazić i odpuścić znajomość. Nic nie poradzisz bo narzucać się obcemu facetowi rzeczywiście nie wypada.
 5. Może jakaś "życzliwa" osoba mu coś o Tobie nagadała. Coś niekoniecznie prawdziwego. Moim zdaniem po prostu uśmiechnij się do niego jak go będziesz widzieć, tak żeby czuł się pewniej. Może to tylko przejściowe zwątpienie z jego strony.
 6. No i coś pozytywnego na koniec.
 7. Chyba nic ponadto co już napisałem. Byłem za młody, za szybko się "odkryłem" i efekt był opłakany.
 8. Też kiedyś dawno temu popełniłem taki błąd. Co z tego że teraz mam doświadczenie jak mogę tylko pomarzyć o takim uczuciu.
 9. Sądząc po jego dziwnym zachowaniu i czerwienieniu się to pewnie tak.
 10. Te niespełnione platoniczne są najgorsze. Więc uważaj.
 11. Jedna niespełniona i niemożliwa platoniczna. Druga realna. Pewnie można.
 12. Ale dlaczego zakopywać. Chyba już jesteś w takim wieku że możesz i umiesz umiejętnie walczyć o uczucie pomimo błędów. Tu na kafeterii cały czas piszą że "nie ma takiego wagonika którego nie da się odczepić".
 13. Hellies

  Jejku czy można cofnąć czas?

  Bardzo mi się podobał. Chyba pierwsza część była najlepsza. Po wielu latach muszę go zobaczyć ponownie.
 14. Hellies

  Powiedzcie co o tym sądzicie.

  Tego że nie chce nic więcej nikt Ci ze 100% pewnością nie potwierdzi. Może być wygadany i nie chcieć, a może też być nieśmiały i boi się wchodzić na pewien obszar. Nie każdy facet ma dar podrywania, szczególnie jeżeli chodzi o kobiety które się podobają. Pomysł Nemesito jest bardzo dobry. Jeżeli nie chcesz to możesz też spróbować go popytać na jakiś bardziej ogólny temat. Po czym jak czas rozmowy w realu się będzie kończył bo idziecie w inne strony to powiedzieć że jak chce to może dokończyć rozważania na fb. Jeżeli tego nie zrobi to sprawa jest oczywista.
×