Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hellies

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3681
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

774 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hellies

  Wyjścia męża

  Dorzucę swoje 3 grosze. Jakiś mecz z kolegami w męskim gronie, siłownia, spotkanie biznesowe, OK wyjście zrozumiałe.. Wydaje mi się jednak, że mąż nie powinien zbyt często wychodzić sam wieczorami, a raczej zaproponować żebyście poszli gdzieś razem. No chyba że to już ten etap związku, że się jedynie tolerujecie. Jedyne wyjście to zaufać mężowi. Jak będzie chciał zdradzić to może to zrobić o każdej godzinie i gdziekolwiek.
 2. Jestem facetem i uważam że jego eks żona ma po części rację, 1500zł alimentów na 2 dzieci to jakaś kpina przy dzisiejszej inflacji. Powinien płacić przynajmniej 3000zł (1500zł na jedno dziecko).
 3. Hellies

  30 lat i brak 7 zębów

  Nie poddawaj się. Jeszcze możesz wszystko, 30 lat to wbrew pozorom bardzo młody wiek. A brakujące zęby zawsze można uzupełnić.
 4. Hellies

  Wyprowadzka do innego miasta

  Ja Ci poradzę Górny Śląsk. Duża aglomeracja, kilka dużych miast obok. Dobra komunikacja. No i taniej niż w Warszawie.
 5. To brzmi jak jakiś horror. Starać się ze wszystkich sił żeby Cię zaakceptowali spychając własne poczucie wartości i oczekiwania na dalszy plan.
 6. Do emerytury macie daleko więc nie bójcie się realizować marzeń i próbować. Później, czyli po 50-tce to już rzeczywiście by nie miało sensu.
 7. Hellies

  Boje sie zestarzec

  Może po to aby uwierzyć, że każdy w życiu może spotkać swoją bratnią duszę. Wtedy wszystko się zmieni. Przypomniała mi się piosenka Abby "the day before you came".
 8. No właśnie, kasa to tylko kasa. Jak zdrowia nie ma to kasa nic nie warta. Można wydać fortunę i zdrowia już nie odzyskać.
 9. Zależy jaka praca i na jak długo. Jeżeli czegoś poważnego się tam uczysz, czegoś co może zaprocentować w niedalekiej przyszłości to na krótką metę tak. Ale uwaga, bo jak stracisz zdrowie to nikt Ci nie pomoże. Może poza rodzicami. Jeżeli to nic przyszłościowego co już byś chciała robić dłużej to lepiej zainwestuj w naukę, np języków. To zaprocentuje w przyszłości. Wiem co piszę. :)
 10. Hellies

  Boje sie zestarzec

  Ciekawe książki (nie chcę się bawić w rozważania ile w tym prawdy) to np "wędrówka dusz" czy "przeznaczenie dusz". Wiek to tylko liczba. Najważniejsze to być zdrowym i sprawnym. Jak będziesz dbać o siebie i zdrowo się odżywiać to jeszcze długo będziesz bardzo dobrze wyglądać. Oby Ci się udało. Masz jeszcze bardzo dużo czasu.
 11. Też mi się tak wydaje. Postanowić sobie łatwo. Trzeba jednak jeszcze mieć do tego silny charakter. Jak koledzy będą namawiać, bo wypada, bo świętują, bo impreza, itp... to trzeba się przeciwstawić.
 12. To nie rozważania czy myślenie. Znam przykłady. Jak ktoś nie truje organizmu przez całe życie, a do tego ma odpowiednie geny to można wyglądać nawet na 15-20 lat mniej.
 13. Oby mi było dane się o tym przekonać jeszcze w tym życiu. Tobie też tego życzę
 14. Też tak uważam. No i właśnie, skoro miał/miała tych 10 czy więcej partnerów to na pewno każda z tych relacji nie wiązała się z zakochaniem/miłością tylko większość mogła wiązać się z czystym zaspokojeniem swoich rządz.
×