Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hellies

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3634
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

761 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hellies

  Co można jeszcze w wieku 42 lat?

  Czyli jak najbardziej jeszcze można.
 2. Hellies

  Co można jeszcze w wieku 42 lat?

  Ostatnio czytałem pewien artykuł o jakiejś celebrytce która urodzi pierwsze dziecko w wieku 49 lat. Ale jak najbardziej się zgadzam. Chociaż nie każda/każdy ma parcie na własne dzieci. W ostateczności można adoptować.
 3. Hellies

  Co można jeszcze w wieku 42 lat?

  Wszystko. Jednak to zależy od psychiki i nastawienia. Możesz kompletnie zmienić życie gdy będziesz naprawdę tego chciała. Studia i staże dla lepiej płatnej pracy jeżeli jeszcze nie masz lub chcesz zmienić branżę. Założenie rodziny jeżeli do tej pory Ci nie wyszło. Działanie dla jakiegoś wspólnego dobra w instytucji charytatywnej. Albo robić karierę naukową. itd, itp. Najważniejsze to dbać o swoje zdrowie i o siebie, z odpowiednim podejściem zarówno psychicznym jak i fizycznym.
 4. Hellies

  Ona mnie nie kocha, jest tylko ze mną z wygody

  Jeżeli kiedyś kochała to zapewne jesteś w stanie tą miłość odzyskać starając się : Natomiast jeżeli nigdy nie kochała, to sam jesteś sobie winien, że na taki "układ" poszedłeś.
 5. Hellies

  Wyprowadzka

  Tak, ale najpierw aplikowałem na stanowisko które mi odpowiadało w nowej pracy. Zostałem przyjęty. Spakowałem to co miałem do samochodu i ruszyłem w drogę. Wcześniej już oczywiście miałem dogadany wynajem mieszkania. To był jeden z najlepszych ruchów w moim życiu. Dokładnie. Chociaż w nowej pracy poznaje się nowych ludzi. Czasami nawet jest ich dużo.
 6. Coś mi się wydaje, że obydwoje nie wiecie co oznacza słowo "kochać"." Przecież to brzmi tak absurdalnie, że aż śmiesznie. "Kocham Cię, jestem tego pewien, ale nie pasujemy do siebie i powinniśmy ze sobą zerwać".
 7. To proste. Jak już znajdziesz tą prawdziwą miłość to nie będziesz chciała dalej szukać.
 8. Hellies

  zdarza wam sie chorowac w lato?

  Nie zdarza się. Musi być z Twoim układem odpornościowym bardzo źle jeżeli tak się dzieje.
 9. Po części tak, bo Biblia nie składa się tylko ze starego testamentu ale również i nowego testamentu. Tego który właściwie nie jest uznawany przez muzułmanów, ponieważ według nich przekaz nowego testamentu został zmieniony przez ludzi i jedyną słuszną księgą jest Koran. Księga rodzaju to stary testament. O tym kto przekazywał Koran a kto Ewangelię już pisałem.
 10. Tak właśnie Jezus polecił modlić się ludziom, "Ojcze Nasz", bo według Biblii wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi. Jednak O sobie i Ojcu stwierdza: „Ja i Ojciec jedno jesteśmy” (J 10, 30). Czyli kto widzi Jezusa, widzi również Ojca. „Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie” (J 14, 10). Jezus nie stwierdza, że tylko On jest w Ojcu, ale również, że sam Ojciec jest w Nim. Tu jest rozbieżność między Islamem a Chrześcijaństwem, jednak w tym momencie przemawia do mnie teza "po owocach ich poznacie". Kto przekazał Koran a kto Biblię? Mahomet, który przekazywał Koran, od samego początku brał udział w bitwach i rozlewie krwi, zabijał, brał sobie za żonę 9-latkę... A Jezus? Nic z tych rzeczy.
 11. Msz trochę złe pojmowanie, zresztą podobnie do innych muzułmanów "Nowego Testamentu". Kto mnie widział, widział Ojca – Ewangelia św. Jana 14:7-11 "Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca? Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje". Co do traktowania kobiet w Islamie, (Koran 4-34). "I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je!" Chyba wystarczy ten jeden cytat.
 12. Hellies

  Czy warto wyznać uczucia

  No cóż, tak to jest kiedy zaczyna się od seksu i przemilcza to co łączy. Pewnie już się nie dowiesz, o ile sama mu nie powiesz co czujesz. Jeżeli wtedy facet ucieknie to będziesz miała odpowiedź co was łączyło. Moim zdaniem gdyby kochał to by nie milczał tylko to powiedział. Szczególnie, że jesteście blisko i jak napisałaś "sypiacie ze sobą".
 13. Hellies

  Poznanie kobiety - refleksja

  Masz 34 lata więc pewnie startujesz do takich 25-35. Moim zdaniem dlatego masz pod górkę, bo wolne kobiety w tym wieku chcą założyć rodzinę i niańczyć swoje dzieci a nie cudze. Już prędzej jakaś rodzina patchworkowa...
 14. Hellies

  Brak energii na zainteresowania

  Przynajmniej się w czymś zgadzamy W dzisiejszych czasach człowiek sam musi się dokształcać i czytać dokładnie wszystkie ulotki leków przypisywanych przez tzw "lekarzy" i niestety czasami szukać innego lekarza lub samemu alternatywy.
 15. Hellies

  Brak energii na zainteresowania

  No to dużo zdrowia życzę bo będzie potrzebne przy zażywaniu tej chemii. Kolejna osoba, która bezgranicznie wierzy "lekarzom" z tej dziedziny. Swoją drogą najsilniej uzależniają leki uspokajające, dopingujące, euforyzujące oraz nasenne. To tylko cytat.
×