Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hellies

Zarejestrowani
 • Zawartość

  813
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

141 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hellies

  Ciekawe która kobieta....

  No cóż, zgadzam się z Boni bo bardziej głupiego porównania dawno nie czytałem. Jak coś autorowi w aktualnym związku nie pasuje to niech znajdzie sobie inny.
 2. Hellies

  Coś dla duszy

  Wrzucę to tutaj. Alphaville - piękna melodia i słowa które chcą coś przekazać
 3. Hellies

  czasami się nie dziwię że ludzie się z

  Napiszę tylko tak Ilono. Bardzo ciężko się czyta to co piszesz.
 4. Ja bym to raczej nazwał relacjami i nie deprecjonował związków.
 5. Hellies

  Czego aktualnie słuchacie?

  Stary dobry metal
 6. Hellies

  Jaka jest najbardziej zawstydzająca...

  W sumie ciekawy temat. Musiał bym się cofnąć dość daleko w czasie. Powiedziałem kiedyś koleżance ze szkoły prosto w oczy że ją kocham, bo autentycznie wtedy byłem zakochany. Oczywiście dostałem kosza. Później przez dość długi czas cholernie głupio się czułem kiedy ją widziałem.
 7. Luźna znajomość to nie związek.
 8. No wiesz, czegoś takiego bym się raczej po Tobie nie spodziewał. :( Szansę owszem trzeba dać komuś innemu, ale niech to będzie luźna znajomość dopóki tego swojego cierpienia nie przepracuje. Nikt nie lubi być tylko plastrem.
 9. Hellies

  Coś dla duszy

  i jeszcze jeden. Dzisiaj podwójnie.
 10. Dokładnie to co inni radzą. Przede wszystkim spotkania ze znajomymi. Praca, szczególnie samemu nie zawsze pomaga.Inni ludzie z którymi trzeba rozmawiać już prędzej sprawią że nie będziesz tyle o tym myśleć. Z tym że jeżeli naprawdę mocno kochasz to uczucie i wspomnienia mogą wracać i to przez długie lata.
 11. Hellies

  Czy samotne kobiety 30-paro letnie

  Życie zaczyna się po 40-ce. Tylko trzeba o siebie dbać i mieć pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Niby fajny slogan, piszę to i jakoś samemu trudno mi w to wierzyć. W każdym razie stara jeszcze nie jesteś przynajmniej przez 10 - 15 lat.
 12. Hellies

  Czy samotne kobiety 30-paro letnie

  Przecież już wiele razy Ci odpisywano że tak nie jest. Ile razy musisz pytać aby w końcu uwierzyć? Oczywiście mogą się zdarzyć tacy co będą wymieniać ale to margines i grozi Ci raczej wtedy gdy zwiążesz się z "rozsądku" a nie z miłości.
 13. Hellies

  Coś dla duszy

  Tym razem znowu coś dla duszy
 14. Lepiej bym tego nie opisał. Zaczynałem coś takiego pisać w mojej poprzedniej wypowiedzi w tym temacie ale większość skasowałem a później wyedytowałem bo to trochę wyglądało jakbym winę po części zrzucał na ofiarę, czyli autorkę.
×