Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak mozna czytac sytuacje gdy dziewczyna ma chlopaka i chce miec do tego sponsora? Upiera sie nad tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Należy dziewczynę rzucić i ostrzec kolegów, że mają do czynienia z panią lekkich obyczajów, na wypadek gdyby któryś chciał zastąpić na stanowisku chłopaka. Kumple lojalnie uprzedzeni a dziewczę ma darmową reklamę. Wszyscy zadowoleni.

no jasne, bo przecież nic gorszego spotkać własną dziewczynę w takim miejscu ...

https://avatars.mds.yandex.net/get-pdb/2473946/02c58f7c-2188-4025-8de7-27108c1185bb/s1200?webp=false

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 10:55, Jacula4146 napisał:

Jak mozna czytac sytuacje gdy dziewczyna ma chlopaka i chce miec do tego sponsora? Upiera sie nad tym 

A co tu do zrozumienia? Czerpie profity skąd się da i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 11:52, Kelsey napisał:

A co tu do zrozumienia? Czerpie profity skąd się da i tyle

nie jestem jakimś strasznie pruderyjnym facetem i miałem wiele doświadczeń dlatego tym bardziej uważam, że jeśli dziewczyna czy kobieta dojrzała decyduje się na jakąkolwiek formę prostytucji (w tym sponsoring) to powinna być singlem bo pozostawanie jednocześnie w stałym związku, zwłaszcza jeśli partner nie wie czym się jego partnerka zajmuje jest nieuczciwe. Natomiast jeśli partner świadomie się na to zgadza to po prostu samoistnie staje się alfonsem a to też nieprzyjemne i z zasady karalne. Mam wrażenie, że tak do końca nie da się oddzielić takiej pracy od życia prywatnego szczególnie w sferze emocjonalnej

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×