Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
OUTSIDER

Nietypowe ogłoszenie.

Polecane posty

Witam, szukam partnerki na wesele który odbędzie w lipcu (Lubelszczyzna). Coś o mnie - totalnie nie umiem tańczyć, depcze po nogach i w ogóle nie czuję rytmu dlatego nie wychodzę parkiet. Jestem strasznym sztywniakiem i ponurakiem. Mogę Cie zanudzać i swoją osobą męczyć niestety ponieważ nie jestem zabawny ani nie mam poczucia humoru. Jestem mało mówny i czasem jak już rozmawiam to potrafię uciec jak najdalej. Nie jestem przystojny ani wysoki 160/90 kg. Z wyglądu jestem paszczurem. Atmosfera bedzie jak na stype. Choć Ty możesz używać z tego wesela pełnymi garściami jakbys byla zaproszona przez normalnego człowieka a nie dziwoląga bawiąc się z innymi weselnikami. Ja nie zmuszam do swojego towarzystwa chodzi tylko by pokazać sie z osobą towarzyszącą. A jak Ci się nie spodoba to po godzinie od rozpoczęcia wesela możesz normalnie opuścić wesele. Znaznaczam że nie mam żadnego środka lokomomocji ani prawka wiec bedziesz musiała sama dojechać a ja za transport i usługę towarzystwa zapłacę. Moze to być osoba z tzw ulicy bezdomna wtedy kupi sie jakieś ubranie i dodatkowo za to będzie miała jeszcze pieniądz chyba ze jestem tak beznadziejny ze nawet taka osoba by nie chciała iść ze mną na wesele to rozumiem i w ostateczności jeżeli nikt sie nie znajdzie pójdę sam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×