Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paoolinka1

Meridia15

Polecane posty

Witajcie. Czytałam dużo o meridii i w końcu zdecydowałam się ją kupić. Czy któraś z was stosowała o może coś powiedzieć? Biorę ją już 2 tyg. Miała chamowac łaknienie, a w sumie nie odczuwam jakoś za bardzo tego. Na innych forach czytałam, że dziewczyny chudły nawet do 8kg na miesiąc, a ja mam wrażenie, że to w ogóle nie działa. Nie czuję aby jakoś chamowalo apetyt. Czasami mam wrażenie, że działa w drugą stronę i chce mi się jeść bardziej. Ktoś stosował? Miał podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉 biorę dopiero drugi tydzień ale faktycznie od początku nie mam apetytu ani nie odczuwam głodu. Strasznie się chce pić i przez parę godzin mam dość silny efekt pobudzenia jednak to mija i w nocy mogę spać. Są jednak dni kiedy efekt jest mniej odczuwalny i nie wiem od czego to zależy. Póki co straciłam 4 kg ale to też dlatego, że mam trochę więcej do zrzucenia. 

Meridia niestety różnie działa w zależności od organizmu i ciężko przewidzieć czego to wina. Możliwe też, że trafiłaś na jakieś podróby, których pełno w internecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×