Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madzialena96

Problem z facetem...

Polecane posty

Hej. Mam problem może ktoś z was jest w stanie mi napisać co myśli trzeźwo o sytuacji jaką mam bo nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać.. Jestem z moim facetem 6 lat niestety powoli czuje że mam już dosyć tego związku mój facet zawsze był nerwowy ale od jakiegoś czasu odkąd razem mieszkamy zaczął się do mnie bardzo źle odzywać są to słowa typu: zamknij morde, zamknij sie ku*wa czasem też spie*alaj i wiele innych zawsze tłumaczy to tym że go zdenerowałam on dobrzee wie że jest bardzo nerwowy i czasem sam mi mówi że boi się z czasem może się nawet posunąć do tego żeby mnie uderzyć..oprocz przeklenstw mówi mi też dużo przykrych słów w nerwach które pamiętam później dluzszy czas jestem bardzo wrażliwa osoba :( boje sie dalej z nim byc ale go kocham i nie wiem co zrobic zeby się coś zmieniło oprócz tego dochodzą jeszcze problemu ze jest uzależniony od jednego narkotyku i walczę z nim o to że to jest złe i mu niepotrzebne w życiu ale on uważa że to ja mam problem a nie on.. kompletnie mnie lekceważy pomocy :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy kobiety wiecie jaka jest definicja słowa miłość czy tylko wam się tak wydaje? Czy wam hormony zalewają mózgi? Szacunek, przyjaźń, partnerstwo, pomoc, zaufanie, marzenia, wspólne cele, poświęcenie, bezinteresowność... co to znaczy że go kochasz? Dlaczego i za co? Co dostajesz w zamian? Podaj swoją definicję miłości i związku, bo tkwienie z narkomanem, frustratem, osobą niekontrolującą siebie i swych negatywnych emocji to nie jest związek. Zyjesz w strachu. Będzie tylko gorzej bo narkotyki zrobią swoje spustoszenie . To po co dalej to ciągnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet nie ma prawa Cię wyzywać ,nawet w nerwach.A jeśli Cię uderzy to też wytłumaczy sie nerwami.NIE ma prawa tak Cię traktowac,nie pozwalaj sobie na to.Jak nie ma gdzie nerwów wyładować niech sobie worek treningowy kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szopenik napisał:

Czy wy kobiety wiecie jaka jest definicja słowa miłość czy tylko wam się tak wydaje? Czy wam hormony zalewają mózgi? Szacunek, przyjaźń, partnerstwo, pomoc, zaufanie, marzenia, wspólne cele, poświęcenie, bezinteresowność... co to znaczy że go kochasz? Dlaczego i za co? Co dostajesz w zamian? Podaj swoją definicję miłości i związku, bo tkwienie z narkomanem, frustratem, osobą niekontrolującą siebie i swych negatywnych emocji to nie jest związek. Zyjesz w strachu. Będzie tylko gorzej bo narkotyki zrobią swoje spustoszenie . To po co dalej to ciągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szopenik napisał:

Czy wy kobiety wiecie jaka jest definicja słowa miłość czy tylko wam się tak wydaje? Czy wam hormony zalewają mózgi? Szacunek, przyjaźń, partnerstwo, pomoc, zaufanie, marzenia, wspólne cele, poświęcenie, bezinteresowność... co to znaczy że go kochasz? Dlaczego i za co? Co dostajesz w zamian? Podaj swoją definicję miłości i związku, bo tkwienie z narkomanem, frustratem, osobą niekontrolującą siebie i swych negatywnych emocji to nie jest związek. Zyjesz w strachu. Będzie tylko gorzej bo narkotyki zrobią swoje spustoszenie . To po co dalej to ciągnąć? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×