Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
guga1981

nie chcę iść na wesele

Polecane posty

Będziemy proszeni na ślub i wesele, liczyłam, że z uwagi na obecną sytuację młodzi przełożą wesele ale chcą je zrobić. Powiedziałam mężowi oficjalnie, że boję się tam iść, głównie z uwagi na dzieci (wesele jest z jego części rodziny), on stwierdził, że skoro tak to możemy nie iść. Teraz jak na dniach mają przyjechać mężowi się odmieniło, jemu jest głupio odmówić i przykro mu i nie powie tego. Ok, ja mogę to zrobić ale obawiam się, że on mi w czasie tej rozmowy będzie problemy z tym robić no i o reakcję młodych się boję bo oni raczej w tego wirusa za bardzo nie wierzą więc wyjdę na dziwaczkę. Jeśli pójdę na wesele to też wyjdę na dziwaczkę bo jak znam siebie to nie będę umiała się wyluzować i bawić. Nie chcę tam iść, boję się bardzo a teraz wszystko idzie ku temu, że będę musiała. 

Co Wy byście zrobili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeproście ich i odmówcie. Jak dla mnie teraz wesela to skrajna nieodpowiedzialność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ale to nie takie proste. To rodzina męża a on wcale nie uważa, że to jest bardzo ryzykowne, no i stwierdził, że do połowy sierpnia to może wszystko się unormować i wirusa albo nie będzie albo będzie przyrastać w bardzo niewielkim zakresie. Ja mam odmienne zdanie, uważam, że będzie i to długie miesiące ale jak ja mam swoją opinię tak on ma swoją. Innymi słowy, jestem na tym placu boju sama. Oni chcą byśmy przyszli, mąż raczej chce iść a ja nie chcę. Gdyby to był mój kuzyn to już dawno bym powiedziała jasno i wyraźnie, że nie przyjdziemy i tyle ale to rodzina męża i mi głupio się upierać. Wyjdzie wiadomo jak, weszła do rodziny i spieprzyła nam imprezę, jest wyniosła i dodatkowo panikara i dziwaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×