Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elektryzująca

Apel do zajętych mężczyzn

Polecane posty

3 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Czy jak?

Jak? Gdybym była na takich  zakupach ze swoim facetem to najpewniej pocałowałabym go i przytuliła się dając sygnał  tamtemu "Patrzę cioolu swego. Patrz i się ucz". 

6 godzin temu, przegość napisał:

Wręcz przeciwnie, powoduje kompleksy. Co nie zmienia faktu, że zupełnie niepotrzebnie, bo to że facet patrzy na inne kobiety, ma równie nieważne znaczenie, jak wtedy, gdy kobieta ogląda buty na wystawie.

chyba to lekkie uproszczenie, ale jeśli kobieta uważa swojego faceta za pewnego rodzaju "własność" to sama myśl o tym że on w jakikolwiek sposób porząda inną oprócz niej jest dla niej jak piach w oczy

4 godziny temu, Dama30 napisał:

Do mnie podbijal kilka razy facet.. bardzo mi się podobał Ale mialam chlopaka więc to splawialam. Ciągle o nim myślałam I przestało mi zależeć na moim facecie.. ostatnio przez przypadek dowiedziałam się że tamten się ochajtal, zamurowalo mnie

okazja stracona, ale inna zyskała twoją strate, zdarza się

5 godzin temu, elektryzująca napisał:

Jak? Gdybym była na takich  zakupach ze swoim facetem to najpewniej pocałowałabym go i przytuliła się dając sygnał  tamtemu "Patrzę cioolu swego. Patrz i się ucz". 

Ale to zawłaszczanie. Jakkolwiek, mąż to nomen omen, człowiek wewnętrznie wolny, bywa, że nie sterowalny. Jeżeli ma ochotę pogapic się na inne kobiety, to  zwyczajnie  to zrobi. Poz tym, nie musi tolerować tego, że zabraniasz mu patrzeć i podziwiać. To on, sam z siebie może zrobić założenie, że będzie Ci przykro, jeśli on będzie gapił się na inne. Ale takie tam przelotne "rzucanie okiem", nikomu, ani nikogo nie ubedzie. Z resztą, zrobi co będzie chciał. Żadna kontrola radarowa, ani zamordyzm, nie są w stanie zapobiec powyższym zachowaniom. Szkoda sobie tym zawracac głowę. 

11 godzin temu, elektryzująca napisał:

banan Ci w oko🍌👁️

Banana do oka? Obraz będzie nieco zamazany i rozmyty. Niefajnie. 

Napisano (edytowany)

Kobietki, jak często podobaja wam sie faceci na ulicy? Mi rzadko kiedy ktoś sie podoba za to mam wrażenie ze facetom może podobac sie kilka lasek na raz, ze co rusz nowe kobiety im sie podobac w zależności od tego gdzie pójdą, ze dla nich jaranie sie nowymi pannami to codzienność...jak to jest, czy możliwe żeby np w dużym skupisku młodych kobiet nie spodobała wam sie żadna z wyglądu? 

Edytowano przez Malutka92

37 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale takie tam przelotne

Nie mówię o przelotnym spojrzeniu, głupoty mnie nie bulwersują. Śmieszy mnie usprawiedliwianie sqrwysynstwa w imię wolności wewnętrznej, zewnętrznej czy z doopy strony. Kontrola? A co ja kanar w autobusie? Człowiek ogarnięty wie co przystoi, a co nie i szanuje uczucia bliskiej osoby. 

40 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Niefajnie

Bombka wie, że to z sympatii. Mam do niej słabość. 

46 minut temu, Malutka92 napisał:

Kobietki, jak często podobaja wam sie faceci na ulicy

Zdarza się, chociaż rzadko. Nie wynika to absolutnie z jakiś dzikich wymagań. Zwrócę uwagę na sposób wysławiania się, dowcip, coś więcej. To wtedy rzucę okiem o sekundę dłużej 😝

20 minut temu, elektryzująca napisał:

Nie mówię o przelotnym spojrzeniu, głupoty mnie nie bulwersują. Śmieszy mnie usprawiedliwianie sqrwysynstwa w imię wolności wewnętrznej, zewnętrznej czy z doopy strony. Kontrola? A co ja kanar w autobusie? Człowiek ogarnięty wie co przystoi, a co nie i szanuje uczucia bliskiej osoby. 

Bombka wie, że to z sympatii. Mam do niej słabość. 

Ale jakiego s...ysynstwa. Kogo sobie wybrały, tego mają. To prościzna. 

1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Kobietki, jak często podobaja wam sie faceci na ulicy? Mi rzadko kiedy ktoś sie podoba za to mam wrażenie ze facetom może podobac sie kilka lasek na raz, ze co rusz nowe kobiety im sie podobac w zależności od tego gdzie pójdą, ze dla nich jaranie sie nowymi pannami to codzienność...jak to jest, czy możliwe żeby np w dużym skupisku młodych kobiet nie spodobała wam sie żadna z wyglądu? 

Nigdy nie zachwycałam się kimś na ulicy tak samo jak nie rozumiałam zachwytów koleżanek nad aktorami/muzykami itd. Jestem dziwna ale muszę wejść z kimś w interakcję, chociaz krótką, żeby się nim zainteresować. 

• Like 2

1 minutę temu, bella napisał:

Jestem dziwna ale muszę wejść z kimś w interakcję, chociaz krótką, żeby się nim zainteresować. 

Nie jesteśmy dziwne 😉 A umówić się po krótkiej rozmowie? Nierealne 🙆‍♀️ 

• Like 1

14 godzin temu, yukkasori napisał:

Powiem tyle, normalne jest że każdy ZDROWY facet obczają inne panny. Jeśli jest w miare rozumny a nie burak to robi to dyskretnie, co nie znaczy że tego nie robi. KAŻDY to robi. Ty jako kobieta też obczajasz facetów i nie kłam że nie. To ludzkie i naturalne u zdrowych ludzi.

Powiem tak, każdy Zdrowy CZŁOWIEK obczaja. Ja też doceniam męskie tyłki. Różnica polega na tym, że kobiety rzadko robią tak bezczelnie. Mężczyźni potrafią się obrocic lub gapić gdy ich własna kobieta do nich mówi. I nie, to nie jest odruch bezwarunkowy. Oraz. Nie poznałam mężczyzny, który nie zareagowałby na to, że ich kobieta obejrzała się za innym. Widocznie wolno tylko im🤦‍♀️🙄Takie zachowanie to zwykłe chamstwo i tak powinno być traktowane. 

3 minuty temu, beznadziejny przypadek napisał:

gapić gdy ich własna kobieta do nich mówi

Takie zachowanie właśnie korki wybiło mi najbardziej. Stoi drań obok żony, ona trzyma ulotki z meblami. Pochylona nad nimi mówi do niego, tłumaczy, gdzie co z czym po co, palcem tam po nich wodzi, porównuje dwa zestawy, a on stoi i bezczelnie gapi się z leciutkim uśmiechem. Albo gość z dzieckiem i żoną na pobraniu krwi. Ona sama wchodzi do gabinetu, będzie użerać się z walczącym, wystraszonym dzieckiem, bo jej mężuś postanawia zostać na korytarzu, żeby gapić się na laskę, po której zerkał bez przerwy wcześniej, ale bardziej czając się. Skróciłabym o łeb. Gotuję się na takie zachowanie, być może przesadnie, ale inaczej nie mogę. 

• Like 1

Jak najbardziej macie rację dziewczyny, takie zachowanie jest chamskie i prostackie i rzeczywiście obraża kobietę z którą się jest. 

8 godzin temu, elektryzująca napisał:

Takie zachowanie właśnie korki wybiło mi najbardziej. Stoi drań obok żony, ona trzyma ulotki z meblami. Pochylona nad nimi mówi do niego, tłumaczy, gdzie co z czym po co, palcem tam po nich wodzi, porównuje dwa zestawy, a on stoi i bezczelnie gapi się z leciutkim uśmiechem. Albo gość z dzieckiem i żoną na pobraniu krwi. Ona sama wchodzi do gabinetu, będzie użerać się z walczącym, wystraszonym dzieckiem, bo jej mężuś postanawia zostać na korytarzu, żeby gapić się na laskę, po której zerkał bez przerwy wcześniej, ale bardziej czając się. Skróciłabym o łeb. Gotuję się na takie zachowanie, być może przesadnie, ale inaczej nie mogę. 

Co Ty z nimi robisz że się tak gapią? Ja nie jestem jakimś pasztetem a nie widzę takich spojrzeń, a Ty na każdym kroku. Sprzedaj patent

• Haha 1

Przed chwilą, BoniBluBombel napisał:

Może ona pisze o tym ze się gapia ale na inne. Przecież ona wazy tyle co słonica. 

Ja zrozumilam ze na elektryzujaca sie gapia na kazdym kroku, telefony podkradaja itp. Moze ma jakis magnes albo tajemne sztuczki. Akurat waga do sex appealu sie ma nijak

Dnia 28.06.2020 o 20:17, elektryzująca napisał:

Panowie... jeśli jesteście gdzieś ze swoimi partnerkami, a jakaś inna kobieta wpadnie Wam w oko, rzućcie ukradkowo jedno spojrzenie, ale na litość boską, nie przesadzajcie. To jest takie podłe, kiedy stoicie obok swojej damy, a bezczelnie okazujecie innej zainteresowanie. Macie świadomość, że jest to w pewien sposób poniżające dla Waszej kobiety? 

Z szacunku do partnerki/a nie wypada puszczać oczka do innej/go a tym bardziej jeśli jest poważniejsze uczucie. Kiedyś była taka co próbowała wzbudzać zazdrość i bardzo szybko się zdziwiła jak poszła w odstawke. Takie numery to nie ze mną i próby dowartościowania się. Nie tędy droga 😉

4 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Nie prdol ze Dominika gwit podnieca kogokolwiek oprócz jej męża. Ma i to wiele. Chyba ze baba ma 2 metry i w rzeczywistości....jest chłopem 🧐

To patrz na Ashley Graham itp. Dominika Gwit też ma coś w sobie, a przede wszystkim dystans do siebie. Umie sie bawic, smiac, wiele chudszych mogloby od niej sie uczyc tego. Moze elektryzująca tez taka energie roztacza ze mezczyzni chca sie do niej zblizyc

9 minut temu, Solero napisał:

poszła w odstawke

prawidłowo 👌

12 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja zrozumilam ze na elektryzujaca sie gapia na kazdym kroku, telefony podkradaja itp. 

Ludzie 🙆‍♀️ pojedyncze przypadki jakiegoś zainteresowania, przystopujta🤦‍♀️ na kilka dekad jakieś mogą trafić się, nie róbmy cyrków, jestem zwyczajną dziewczyną. 

Napisano (edytowany)
17 minut temu, Solero napisał:

próbowała wzbudzać zazdrość i

może miała się za co odegrać, może jej pierwszy pojechałeś 😏 zdarzyło mi się raz, ale prze Pana ciśnienie 200 na 100🤭

Edytowano przez elektryzująca

7 minut temu, elektryzująca napisał:

Ludzie 🙆‍♀️ pojedyncze przypadki jakiegoś zainteresowania, przystopujta🤦‍♀️ na kilka dekad jakieś mogą trafić się, nie róbmy cyrków, jestem zwyczajną dziewczyną. 

"Dziewczyną" nie żartuj 😜

6 minut temu, elektryzująca napisał:

może miała się za co odegrać, może jej pierwszy pojechałeś 😏 zdarzyło mi się raz, ale prze Pana ciśnienie 200 na 100🤭

Kobiety patrzą tunelowo i czasami ciężko z Wami przeprowadzić konstruktywną rozmowę.

7 minut temu, Solero napisał:

"Dziewczyną" nie żartuj 😜

mentalnie dzierlatka😝

6 minut temu, Solero napisał:

Kobiety patrzą tunelowo

U mnie są same tunele i obwodnice😉

Napisano (edytowany)
9 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Ale ona ma ładna twarz chociaż. My piszemy o seksapilu a nie byciu zabawna. No niewazne. 

To moze do niej przyciagac ludzi w tym mezczyzn kumasz? Chodzi o energie ktora roztacza

Edytowano przez Qwerty82

25 minut temu, elektryzująca napisał:

Sypiesz przykladami jak z rekawa a teraz sie wycofujesz. Ale rozumiem, nie chcesz zdradzac sekretnych sposobow

3 minuty temu, elektryzująca napisał:

ręczną? 🍦

Gdzieś tu kiedyś czytałem że masz męża. Pewnie mi się wydawało.

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Qwerty82 napisał:

Sypiesz przykladami jak z rekawa a teraz sie wycofujesz. Ale rozumiem, nie chcesz zdradzac sekretnych sposobow

Nie ma żadnych sekretów, nie flirtuje, nie uwodze (warunków qźwa brak😝). Pojedyncze przypadki zainteresowania jak u każdego, a z Twojego podsumowania wychodzi, że jestem oblegana jak Toi Toi na Krupówkach. 

8 minut temu, lonelyman napisał:

Gdzieś tu kiedyś czytałem że masz męża. Pewnie mi się wydawało.

Pomyliłeś się.

Edytowano przez elektryzująca

3 minuty temu, elektryzująca napisał:

Nie ma żadnych sekretów, nie flirtuje, nie uwodze (warunków qźwa brak😝). Pojedyncze przypadki zainteresowania jak u każdego, a z Twojego podsumowania wychodzi, że jestem oblegana jak Toi Toi na Krupówkach. 

Pomyliłeś się.

Nie ma toi toi na Krupówkach. ☝️

3 minuty temu, TenX napisał:

Nie ma toi toi na Krupówkach. ☝️

Wiadomka. Miał być śmieszek, spaliłeś mi go, no weź żesz... 😪

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!